İNŞAAT YÖNETİMİ

Noyanlar Şirketler Grubu, yarım asırlık deneyimiyle emlak ve inşaat ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri size sunmakta ve ihtiyaçlarınıza ulaşmada yardımcı olmaktadır. Sunduğumuz profesyonel hizmetlere bir göz atınız.

Projeyi yerinde uygulamak , her inşaat projesinin en önemli aşamasıdır. Amacımız, şantiyeden anahtar teslimine kadar olan süreçte, planı en iyi şekilde yürütebilecek ve gündelik işleri kontrol edebilecek en kaliteli personeli bünyemizde bulundurmaktır.

Gerekli deneyim ve profesyonelliğe sahibiz. Dolayısıyla, sahip olduğumuz kaynaklar ve sermaye ile müşterilerimize kalite, değer, zamanlama ve maliyet verimliliği konusunda yeni standartlar belirleyen inşaat hizmetleri sunmaktayız.

noyanlar proje geliştirme

İnşaat yönetimi konusunda profesyonel ve deneyimli olan şirketimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için uygun maliyetli, sürdürülebilir inşaat yöntemleri kullanmaya ve yenilikçi düşüncelere önem vermektedir.

Mimarlarımız, mühendislerimiz, danışmanlarımız ve profesyonel ekibimiz, inşaat sürecinin tüm aşamalarında bir bütünlük içerisinde çalışmaktadırlar. Yapımdan teslimat anına kadar Noyanlar Şirketler Grubu, tüm inşaat projelerinde problemlerinize çözüm bulma konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

İskele’de Long Beach plajının karşısında yer alan genel müdürlük ofisimiz her daim sizlere hizmet vermektedir.