PROJE GELİŞTİRME

Noyanlar Şirketler Grubu, yarım asırlık deneyimiyle emlak ve inşaat ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri size sunmakta ve ihtiyaçlarınıza ulaşmada yardımcı olmaktadır. Sunduğumuz profesyonel hizmetlere bir göz atınız.

Uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ile Proje Geliştirme ve Danışmanlık hizmetlerimiz sırasında müşterilerimizle özverili yaklaşım ve yakın bir iş birliği içerisinde çalışarak, proje gereksinimlerinin ihtiyaçlarına göre en iyi şekilde karşılanmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin vizyonu belli olduğunda, Noyanlar Şirketler Grubu olarak bu vizyonu hayata geçirmek için her türlü olanağı kullanmaktayız. Misafirperverliğimizin yanı sıra, ticari, yerleşim ve endüstriyel projelerde de uzmanlaşmış personelimiz, zamanlama ve bütçeleme, kavram ve görüntü, uygulama ve gözlemleme üzerinde profesyonel çalışmalar yapmaktadır. Fizibilite çalışmaları, mülk ve arsa değerlendirmesi, stratejik danışma, proje yapımı ve danışmanlığı, sunduğumuz hizmetlerden yalnızca birkaçıdır.

noyanlar proje geliştirme

Müşterilerimizin projelerini baştan sona takip edebilmesini, uzun yıllardır edindiğimiz deneyimler sonucu personelimizin temel gereksinim, maliyet etkin planlama ve etik kurallarında uzmanlaşması ile kolayca sağlamaktayız. Müşterilerimizin bakış açısı ve isteklerine, projelerin büyüklüğü ve türü fark etmeksizin, projelerinin her aşamasında özen gösteriyoruz. Tecrübe ve kapsamlı bilgilerimiz, müşterilerimize ve onların projelerine değer katmaktadır.

İskele’de Long Beach plajının karşısında yer alan genel müdürlük ofisimiz her daim ziyaretinize açıktır.