"Noyanlar Şirketler Grubu olarak kaliteli yaşamı geliştirip hayat boyu deneyimler yaratıyoruz çünkü müşterilerimize ve çalışanlarımıza önem veriyoruz."

Ahmet Noyan

Genel Direktör Noyanlar Şirketler Grubu

1973 yılında kurulan Noyanlar Şirketler Grubu, Kuzey Kıbrıs’ta inşaat sektörünün her alanında yüksek kaliteli hizmetler sunmaktadır. İnşaat sektöründe kaliteli ve güvenilir gelişmeler sağlayan başarılı bir aile şirketidir. Projelerimiz, yüksek memnuniyet sağlayacak şekilde çağdaş yapı tasarımları doğrultusunda yürütülmektedir.

Arken Mimarlık ve Mühendislik Ltd. Şti.’nin kurucusu ve emektar mimar Gökhan Noyan’ın 1970’lerde ve 1980’lerde birçok mimari projeye imza atmasıyla başladı. Deneyimli bir inşaat mühendisi olan Mustafa Noyan, 1986 yılında ekibe katıldı.

Mimarlık ve mühendislik alanında uzmanlaşan Arken Mimarlık ve Mühendislik Ltd.Şti, Gazimağusa, İskele ve diğer bölgelerde sayısız konut ve yaşam alanı projeleri gerçekleştirerek büyümesini hızlandırdı. 1999 yılında Mimar Ahmet Noyan‘ın yönetim kuruluna katılmasıyla İskele bölgesinde şantiye projeleri başlamış, bugüne kadar Gazimağusa ve İskele bölgelerindeki diğer büyük yerleşim ve şantiye projelerini ele alma olanağını genişletmiştir.

2000 yılında Noyanlar İnşaat İskele bölgesinde ilk şantiye projesini gerçekleştirdi. Noyanlar İnşaat, müteahhitlik hizmetlerinin yanı sıra binlerce projeye mimari ve mühendislik hizmetleri vermektedir. Şirket kendi adı altında yüzlerce projeye imza atmıştır. Noyanlar Şirketler Grubu 5.000’den fazla aileyi ev sahibi yapmış ve on binlerce kişiye konut sağlamıştır. Mutlu ve huzurlu bir gelecek için yetenekli mimarları, mühendisleri ve müşteri destek kadrosu ile kaliteli hizmetler sunmaya devam ederken, inşaat sektöründeki yerini her geçen gün gelişmekte ve marka değerini arttırmaktadır.

Noyanlar Şirketler Grubu’nun bir iştiraki olan Noyanlar İnşaat, Noyanlar İnşaat’ın Kuzey Kıbrıs genelinde, özellikle İskele bölgesinde inşa ettiği konutların kiralama ve satışını organize etmektedir. Şirket ayrıca konut & site projeleri, inşaat & taahhüt, mimarlık & mühendislik, şantiye kontrollüğü ve parselasyon konularında da hizmet vermektedir.

Ayrıca Noyanlar Bakım ile Kuzey Kıbrıs genelinde renovasyon ve restorasyon konusunda kaliteli hizmet vermektedir. Ahmet Noyan’ın eşi Zarif Noyan, 2000 yılında Noyanlar Şirketler Grubu’na katılmış ve 2006 yılında Satış Müdürlüğü görevini üstlenene kadar farklı departmanlarda çalışmış, alanında uzmanlığını geliştirmek için çeşitli eğitim ve seminerlere başarıyla katılmıştır. Zarif Noyan, 2010 yılında Satış ve Yurtdışı Tanıtım Direktörü pozisyonuna yükselmiş ve Yönetim Kurulu Üyesi olmuştur. Şirket, küçük bir yerel ofisten 7 farklı ülkede şubeleri bulunan tanınmış ve saygın bir uluslararası şirkete genişledi.

Noyanlar İnşaat, Kıbrıs inşaat sektöründe pazar lideridir. Noyanlar Şirketler Grubu, 1973 yılından bu yana en kaliteli malzeme ve iş disiplini ile sayısız inşaat projesine imza atmış ve yeni projeler geliştirmeye devam etmektedir. Noyanlar’ın Kıbrıs’taki inşaat projeleri marka değerini artırmayı hedeflerken, şirketin yıllardır sürdürdüğü başarılar Kıbrıs’a değer katma misyonunu öne çıkarmaktadır.

Satın alma, satış sonrası ve proje geliştirme aşamalarında müşterilerinin beklentilerini aşarak keyifli bir deneyim yaşatmayı ilke edinen Noyanlar İnşaat, müşteri memnuniyetini birinci önceliği olarak görmektedir. Bir aile şirketi olan Noyanlar Şirketler Grubu, Kıbrıs’ta kalite, estetik ve tasarım özgünlüğünden taviz vermeden inşaat projeleri gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Noyanlar İnşaat’ın başarısının gerçek ölçüsü, bugüne kadar tamamlanan konut projelerinde yeni hayatlarına başlayan birçok ailenin mutluluğu ve huzurudur. Noyanlar Şirketler Grubu, inşaat, geliştirme ve gayrimenkulün yanı sıra turizm sektörüne de girmiştir.

Biten, satışa hazır ve devam eden konut projeleri hakkında detaylı bilgiye satış ofislerimizden, Noyanlar Emlak‘tan veya Noyanlar web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin Tarihçesi

1971

YOLUN BAŞLANGICI

1971-1974 yılları arasında yüksek mimar Gökhan Noyan, özel şirketlere yaptığı sayısız projelerin yanı sıra bireysel projeler de üstlenmeyi başarmıştır.

1975

BİRLEŞTİRİCİ GÜÇ

1975 yılının başında, inşaat mühendisi Mustafa Noyan, Gökhan Noyan ile birlikte el ele vererek mimarlık ve inşaat alanında daha büyük projeler yapmaya başlamışlardır.

1991

MİMARLIK OFİSİNDEN AİLE İŞLETMESİNE

Başlangıçta Gökhan Noyan ve bir arkadaşı ortaklık yaparak Arken Mimarlık ve Mühendislik Bürosu’nu kurmuşlar, ilerleyen yıllarda şirketin başlangıçtaki ortağının, hisselerini Sultan Noyan’a devretmesi ile Arken Mimarlık ve Mühendislik Bürosu aile şirketine dönüşmüştür.

1994

AİLEMİZİN YENİ İSMİ

Şirket, 1994 yılında Noyanlar İnşaat LTD ismini almıştır.

1999

GÜÇLENİYORUZ

1999 yılında, Yüksek mimar Gökhan Noyan’ın oğlu genç mimar Ahmet Noyan şirkete katılmıştır. Onun girişimci yeteneği, şirketi daha da geliştirmiştir. Daha sonra, babasıyla birlikte kurduğu Gökhan Noyan & Son LTD. ile, ilk büyük site projesinin temelleri atılmıştır. Bununla birlikte, şirket kısa bir sürede Mağusa’dan İskele’ye doğru başırılı yatırımlar yapmaya ve istikrarlı bir şekilde gelişim göstermeye başlamıştır. Ayrıca, Mağusa Ofisi de bu dönemde hizmet vermeye başlamıştır.

1999 - 2007

KURUMSALLIK

Noyanlar şirketler grubu bünyesinde genişleyen şirket Holidays ve diğer iştiraklerinin adımlarını bu yıllarda atmaya başlamıştır. Noyanlar Şirketler Grubu, artık daha profesyonel bir kadro ile vizyonu genişlemiş küresel çapta pazarlama yapabilecek kabiliyete ulaşmıştır.

2008 - 2012

YENİ VİZYONLAR KONTROLLÜ BÜYÜME

2011 yılında, Noyanlar Development LTD.’nin kurulmasından sonra şirket çalışmalarını daha da öteye taşımıştır. İlerleyen yıllarda Artwin Development LTD oluşmuştur. Noyanlar Şirketler Grubu’nun iyi vizyona sahip yönetim kurulu, yenilikçi ve her zaman ileriyi hedefleyen yapısı sayesinde, şirketin yeni pazarlara odaklanmasında büyük bir rol oynamıştır. Şirket bu konularda çalışmalarını yoğunlaştırırken, bütünlüğünü kurumsal kimliğinin bir parçası olarak görmektedir. Havuz sistemini iyi entegre eden şirketimiz, yıllar boyunca dünyanın çeşitli yerlerinden insanları buraya çekmeyi başarmış ve birçok farklı kültürden oluşan geniş bir müşteri portföyüne ulaşmıştır.

2012 - 2016

YERELDEN KÜRESELE

Art arda gelen yıllar Noyanlar Şirketler Grubu’nu dünya çapında önemli bir konuma getirmiştir. Şirket, küçük yerel bir ofisten, uluslararası çalışmalarıyla, bilinen ve saygın bir şirket haline gelmiştir. Şirketin yeni pazarlama stratejileri, dünya çapındaki pazarlara odaklanmasını sağlamış ve Çin, Belarus, İran, Rusya, İsrail ve Ukrayna ile güçlü ilişkiler kurmasını sağlamıştır. 2014 yılında Moskova ofisimiz, 2017 yılında İsrail ofisimizin yanı sıra St. Petersburg ofisimiz de açılmıştır.

2017

YENİ YAŞAM ALANLAR

Noyanlar Şirketler Grubu, inşaat, proje geliştirme ve emlak dışında turizm sektöründe de kendini kanıtlamayı başarmıştır.

Birçok tesisi, sosyal aktivite alanları ve 950 daire ile Royal Sun Residence projesi hayata geçirildi , aynı zamanda ilçenin en büyük site sitesidir.

2018 - 2019

YENİ OFİSLER YENİ PROJELER

St. Petersburg, Beyaz Rusya, Moskova ve İsrail’den hemen sonra yurt dışında Azerbaycan’ın başkenti olan Bakü’de de ofisimiz açıldı. ”Yeni ofisler, Yeni Projeler” mottosuyla emin adımlarla ilerlerken Park Residence ve Sea Pearl projelerimizin de tüm hızıyla devam etmekte olduğunu, ilerleyen dönemlerde de yepyeni projelerle karşınızda olacağımızı büyük bir gururla ifade edebiliriz.

2020 – 2024

GÜNÜMÜZ

Geçirdiğimiz zorlu pandemi sürecinde de devam eden projelerimize hız kazandırdık. Elite projemizin 1.etabının ve Riverside Life Residence ve Park Residence projelerimizin adım adım sonuna yaklaştık. Bununla beraber Four Season 1.etap çalışmalarımızı sonlandırarak, Four Season inşaatına da start verdik. Zorlu bir grafik ve zorlu bir sürece rağmen, sizler için daima çalışıyoruz.

Noyanlar Şirketler Grubu – Uluslararası Ödüllü Geliştirici

Noyanlar Şirketler Grubu olarak 50 yıldır kalitesi, hizmeti ve müşterilerine olan bağlılığı nedeniyle çok sayıda uluslararası ödül almıştır. Elli yılı aşkın bir süredir devam eden geçmişi, geniş müşteri portföyü, garantili teslim tarihleri, etkileyici emlak portföyü ile Kıbrıs’ın emlak piyasasının lideri olarak yerini sağlamlaştırmıştır.

Ödül
Ödül
Ödül
Ödül
Ödül
Ödül
Ödül

Yönetim Kurulu

Gökhan Noyan

Gökhan Noyan

Şirket Kurucusu

Mustafa Noyan

Mustafa Noyan

Yönetim Kurulu Üyesi

Sultan Noyan

Sultan Noyan

Yönetim Kurulu Üyesi

Ahmet Noyan

Ahmet Noyan

Genel Direktör

Nazan Noyan

Nazan Noyan

Muhasebe Müdürü

Zarif Noyan

Zarif Noyan

Satış Direktörü

Doğa Noyan

Doğa Noyan

Satış Direktörü Yardımcısı

Gökhan Noyan

Gökhan Noyan

Satış Direktörü Yardımcısı

Takımımıza Katılın

Her zaman ekiplerimize yeni bakış açıları ve yaşam deneyimleri getirebilecek harika insanlar arıyoruz.