MİMARİ VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

Noyanlar Şirketler Grubu, yarım asırlık deneyimiyle emlak ve inşaat ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri size sunmakta ve ihtiyaçlarınıza ulaşmada yardımcı olmaktadır. Sunduğumuz profesyonel hizmetlere bir göz atınız.

Noyanlar Şirketler Grubu kurulduğundan bu yana ihtiyaçlarınızı karşılayacak site, apartman ve ticari projeler yaratmada sizlere, ayrıntılı mimari ve mühendislik hizmetleri sunmaktadır.

Tüm hizmetlerde olduğu gibi, müşterilerin ihtiyaçlarını anlamak çok önemlidir.

Bu nedenle tasarım ekibimiz herhangi bir projeye başlamadan önce, amaç ve ihtiyaçlarınızı anlamak için sizinle birlikte oturup görüşme yapmaktadır. Mimarlık ve mühendislik hizmetlerindeki yaklaşımımız, projenizde güvenilir bir temel oluşturmak için diğer disiplinlerle uyumluluk sağlamaktır.

Tasarlanan projelerin hepsinin uygulanabilir ve sürdürülebilir olması, kolektif, deneyimli ve analiz yeteneğine sahip mimar ve mühendis ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

noyanlar proje geliştirme

Bunların dışında müşterilerimize sunduğumuz hizmetler arasında; saha analizi ve seçimi, fizibilite çalışmaları, tasarım ve mühendislik, imar planlama, tasarım geliştirme, inşaat belgeleri, belge koordinasyonu, yapısal analiz, malzeme seçimleri hakkında tavsiyeler, inşaat gözetimi ve mühendislik denetimleri gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

İskele’de Long Beach plajının karşısında yer alan genel müdürlük ofisimiz her daim sizlere hizmet vermektedir.