HAKKIMIZDA

Noyanlar İnşaat

Şirketimiz, 1973 yılında kurulmuş olup, Kuzey Kıbrıs inşaat sektörünün tüm alanlarında, üstün kaliteli hizmetler vermektedir. Mimar ve Mühendis kurucuları ile bugünlere gelmiş bir aile şirketi olan Noyanlar Şirketler Grubu, inşaat sektöründe kalite ve güvenilirliği esas alarak, yapı şartlarına uygun projelere imza atan ve yüksek memnuniyet sağlayan başarılı bir şirkettir.

Yüksek Mimar Gökhan Noyan’ın 70’li ve 80’li yıllarda birçok mimari projeye imza atması ile başlayan serüven, 1986 yılında İnşaat Mühendisi Mustafa Noyan’ın katılması ile birlikte, Kuzey Kıbrıs’taki önde gelen mimarlık ve mühendislik şirketinden biri haline gelen Arken Mimarlık Mühendislik Ltd.kurulmuştur.

Arken Mimarlık Mühendislik Ltd. ile birlikte konut projelerine hız veren şirket, Gazi Mağusa, İskele ve diğer bölgelerde günümüze kadar birçok konut ve yaşam alanı projelerine imza atmıştır. 1999 yılında Mimar Ahmet Noyan’ın direktörler arasına katılması ile birlikte İskele bölgesinde site projelerine başlanmış, Mağusa ve İskele bölgelerinde bugüne kadar birçok büyük yerleşim ve site projesine imza atılmıştır.

Noyanlar İnşaat, 2000 yılında İskele bölgesindeki ilk site projesini hayata geçirmenin gururunu yaşamaktadır. Mimarlık ve Mühendislik hizmetleri olarak binlerce projeye, müteahhitlik hizmeti olarak ise Noyanlar İnşaat. adı altında yüzlerce projeye imza atılmıştır. Noyanlar Şirketler Grubu, bugüne kadar 5.000 ve üzeri aileyi ev sahibi yaparak, on binlerce kişiye ise yaşam alanı sağlamıştır. Mutlu ve huzurlu bir gelecek için profesyonel mimar, mühendis ve müşteri hizmetleri kadrosu ile her geçen gün kendini ve ekibini geliştirip, marka değerini yükselterek üstün kaliteli hizmetler vermeye devam etmektedir.

Noyanlar Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Noyanlar İnşaat; Konut & Site Projeleri, İnşaat & Müteahhitlik Hizmetleri, Mimarlık & Mühendislik Hizmetleri, İnşaat Kontrolörlük Hizmetleri, Arsa Parselasyon Hizmetleri konularında hizmetlerine devam ederken, Noyanlar Emlak ile Kuzey Kıbrıs genelinde ve özellikle inşaatı Noyanlar İnşaat tarafından yapılmış İskele bölgesinde bulunan konutların kiralanması ve satışının yapılmasını organize etmektedir. Ayrıca, Noyanlar Maintenance ile de Kuzey Kıbrıs genelinde Tadilat & Restorasyon konularında inşaat sektöründe kalitenin öncüsü olarak hizmetlerine devam etmektedir.

2000 Yılında Ahmet Noyan’ın eşi Zarif Noyan, Noyanlar Şirketler Grubu’na katılımıyla şirketin satış bölümünde görev almış ve bu görevde 5 yılını tamamlamış olup, 2008 yılında da; Noyanlar Şirketler Grubu Satış Direktörlüğü görevini üstlenmiştir. 2010 yılında ise; yurtdışı pazarlama görevini başarıyla sürdürüp, 2012 yılında da uluslararası ofislerin yetkilisi olmuştur.

Noyanlar İnşaat, Kıbrıs’ta inşaat sektöründe lider konumda yer almaktadır. 1973’ten günümüze Noyanlar Şirketler Grubu, en kaliteli malzemeler ve iş disipliniyle birçok inşaat projesi tamamlamış ve yeni projeler geliştirmeyi sürdürmektedir. Kıbrıs’ta inşaat projeleri ile Noyanlar marka değerini yükseltmeyi hedefleyerek, Kıbrıs’ın değerini de yükseltmeyi kendine misyon edinmiştir.

Müşteri memnuniyeti, Noyanlar İnşaat için her zaman öncelik sırasında en üstte yer alır. Satın alma, satış sonrası ve proje geliştirme aşamalarında müşterilerinin beklentilerini karşılayıp, müşterilerine keyifli bir deneyim sunmayı taahhüt eder. Aile şirketi olan Noyanlar Şirketler Grubu, kalite, estetik ve tasarım özgünlüğünden ödün vermeden Kıbrıs inşaat projelerine devam etmektedir.

Noyanlar İnşaat’ın gerçek referansı, günümüzde kadar tamamlanmış ve satışı gerçekleştirilmiş konut projelerinde, yeni yaşamlarına başlamış birçok ailenin mutluluğu ve huzurudur.

Noyanlar İnşaat olarak, bitmiş projeler, satışa hazır projeler ve devam eden konut projeleri ile ilgili detaylı bilgi, satış ofislerinden, Noyanlar Emlak’tan veya Noyanlar internet sitesinden alınabilir.

Compare listings

Karşılaştırmak