PARSELASYON VE EMLAK HİZMETLERİ

Noyanlar Şirketler Grubu, yarım asırlık deneyimiyle emlak ve inşaat ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri size sunmakta ve ihtiyaçlarınıza ulaşmada yardımcı olmaktadır. Sunduğumuz profesyonel hizmetlere bir göz atınız.

Noyanlar Emlak aracılığıyla gayrimenkul işlemleri ve alıcı ile satıcılara, ilgili hedeflerine ulaşmada yardımcı olmak üzere olağanüstü hizmetler sunuyoruz. Her türlü konut için kiralama ve satış tecrübesine sahip olan çalışanlarımız, konutları sizlere yerlerinde birebir gösterme fırsatı da sunmaktadır.

Yeni bir ev kiralamak ya da işiniz için bir mekan arıyorsanız, Kuzey Kıbrıs’ın en arzu edilen yerlerinde villa, penthouse, apartman daireleri, dükkanları, ofisleri ve arsaları Noyanlar Emlak’ta bulabilirsiniz. Gayrimenkul mülklerini görüntülemek için lütfen buraya tıklayın.  Noyanlar Emlak

noyanlar proje geliştirme

Ayrıca, büyük arsaları parselasyonlama ile daha küçük arsalar haline getirerek, sizlere kendi evinizi veya işyerinizi inşa etme ya da gelecek için yatırım yapmanız için olanaklar sunuyoruz.

İskele’de Long Beach plajının karşısında yer alan genel müdürlük ofisimiz her daim sizlere hizmet vermektedir.