SERVİSLER

Servislerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Aşağıdakı Başlıkları İnceleyebilirsiniz.

HAVUZ İNŞAATI VE BAKIMI

Evinizde bir havuza sahip olmak, aileniz için en güzel ve heyecan verici şeylerden biridir. İşte bu nedenden ötürü 2012 yılında yan şirketimiz olan Noyanlar Mediterranean Pools (N.M. Pools)’u kurduk. Kuruluşundan bu yana N.M. Pools, uluslararası kaliteli malzemelerle havuz inşa etmekte ve hizmetlerinde mükemmel teknik destek ile süreklilik sağlamaktadır. N.M. Pools, geometrik şekillerden kıvrımlı havuz şekillerine ve dekoratif malzemeler ile her zevki ve hayal gücünü tatmin etmektedir.

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ

Noyanlar Rent-a-Car ile Kıbrıs’ın göz alıcı manzaraları parmaklarınız ucunda. Araç filomuz, uygun fiyat ve müşteri hizmetleri ile desteklenmektedir. Bu güzel adada yapmak istediklerinizi ve görmek istediğiniz yerleri göz önünde bulundurursak, ulaşım araçlarının kısıtlı olması nedeniyle, araç kiralayarak Kıbrıs’ı daha rahat ve konforlu bir şekilde dolaşabilirsiniz.

PARSELASYON VE EMLAK HİZMETLERİ

Noyanlar Emlak aracılığıyla gayrimenkul işlemleri ve alıcı ile satıcılara, ilgili hedeflerine ulaşmada yardımcı olmak üzere olağanüstü hizmetler sunuyoruz. Her türlü konut için kiralama ve satış tecrübesine sahip olan çalışanlarımız, konutları sizlere yerlerinde birebir gösterme fırsatı da sunmaktadır. Yeni bir ev kiralamak ya da işiniz için bir mekan arıyorsanız, Kuzey Kıbrıs’ın en arzu edilen yerlerinde villa, penthouse, apartman daireleri, dükkanları, ofisleri ve arsaları Noyanlar Emlak’ta bulabilirsiniz. Gayrimenkul mülklerini görüntülemek için lütfen buraya tıklayın.

MİMARİ VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

Noyanlar Şirketler Grubu kurulduğundan bu yana ihtiyaçlarınızı karşılayacak site, apartman ve ticari projeler yaratmada sizlere, ayrıntılı mimari ve mühendislik hizmetleri sunmaktadır. Tüm hizmetlerde olduğu gibi, müşterilerin ihtiyaçlarını anlamak çok önemlidir. Tasarım ekibimiz herhangi bir projeye başlamadan, amaç ve ihtiyaçlarınızı anlamak için sizinle birlikte görüşme yapmaktadır. Mimarlık ve mühendislik hizmetlerindeki yaklaşımımız, projenizde güvenilir bir temel oluşturmak için diğer disiplinlerle uyumluluk sağlamaktır. Tasarlanan projelerin hepsinin uygulanabilir olması, deneyimli ve analiz yeteneğine sahip mimar ve mühendis ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

İNŞAAT YÖNETMELİĞİ

Projeyi yerinde uygulamak , her inşaat projesinin en önemli aşamasıdır. Amacımız, şantiyeden anahtar teslimine kadar olan süreçte, planı en iyi şekilde yürütebilecek ve gündelik işleri kontrol edebilecek en kaliteli personeli bünyemizde bulundurmaktır. Gerekli deneyim ve profesyonelliğe sahibiz. Dolayısıyla, sahip olduğumuz kaynaklar ve sermaye ile müşterilerimize kalite, değer, zamanlama ve maliyet verimliliği konusunda yeni standartlar belirleyen inşaat hizmetleri sunmaktayız.

PROJE GELİŞTİRME

Proje Geliştirme ve Danışmanlık hizmetlerimiz sırasında müşterilerimizle özverili yaklaşım ve yakın bir işbirliği içerisinde çalışarak, proje gereksinimlerinin ihtiyaçlarına göre en iyi şekilde karşılanmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin vizyonu belli olduğunda, Noyanlar Şirketler Grubu olarak bu vizyonu hayata geçirmek için her türlü olanağı kullanmaktayız. Misafirperverliğimizin yanı sıra, ticari, yerleşim ve endüstriyel projelerde de uzmanlaşmış personelimiz, zamanlama ve bütçeleme, kavram ve görüntü, uygulama ve gözlemleme üzerinde profesyonel çalışmalar yapmaktadır.

Copyrights © 2020 All Rights Reserved by Noyanlar Group of Companies