SERVİSLER

Servislerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Aşağıdakı Başlıkları İnceleyebilirsiniz.

PROJE GELİŞTİRME

Proje Geliştirme ve Danışmanlık hizmetlerimiz sırasında, proje gereksinimlerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak özelleştirilmiş bir yaklaşımın geliştirilmesini sağlamak için müşterilerimizle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz. Müşterinin vizyonu belirlendikten sonra, Noyanlar Şirketler Grubu vizyonu gerçeğe dönüştürmek için her yolu kullanır. Konaklama, ticari, konut ve endüstriyel projelerde uzmanlık bilgisine sahip profesyonel ekiplerimiz, zamanlama ve bütçeleme, konsept ve görselleştirme, imp.

İNŞAAT YÖNETİMİ

Sahadaki fiili işin yürütülmesi, hala herhangi bir inşaat projesinin en önemli aşamasıdır. Yaklaşımımız, planı yürütmek ve günlük faaliyetleri yönetmek için sahada ve kilit destek pozisyonlarında en kaliteli personeli vurgulamaktadır. Gerekli yeteneklere, mesleki becerilere sahibiz. müşterilerimize kalite, değer, zamanındalık ve maliyet etkinliğinde yeni standartlar belirleyen tam entegre inşaat hizmetleri sunmak için kaynaklar ve sermaye. En üst düzey yapılardan biri olarak ..

MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

Noyanlar Şirketler Grubu kurulduğu günden bu yana binlerce metrekare konut ve ticari alan tasarladı. İhtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayan binalar veya büyük ölçekli projeler oluşturmak amacıyla kapsamlı mimari ve mühendislik hizmetleri sunuyoruz. Tüm hizmetlerde olduğu gibi, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak çok önemlidir, bu nedenle tasarım ekibimiz herhangi bir Projenin başında sizinle birlikte oturup hedeflerinizi ve ihtiyaçlarınızı anlayacaktır. Yaklaşımımız ..

GAYRİMENKUL HİZMETLERİ

Noyanlar Şirketler Grubu, Kuzey Kıbrıs'ta sadece inşaat ve geliştirme alanında değil, aynı zamanda profesyonel ve etkili emlak danışmanlığı ve ilgili hizmetleriyle de saygın bir şirkettir. Noyanlar Emlakları aracılığıyla, hem alıcılara hem de satıcılara gayrimenkul işlemleriyle ilgili hedeflere ulaşmalarında yardımcı olan olağanüstü hizmetler sunuyoruz. Personelimiz, her tür mülk için kiralama ve satış tecrübesine sahiptir ve yönettikleri mülklerde yerinde varlık sunar. Yeni bir h .. arıyor olsanız da

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ

Noyanlar Rent-a-Car hizmetimizle Kıbrıs'ın göz alıcı manzaraları parmaklarınızın ucunda. Araç filomuz uygun fiyatlarımız ve müşteri hizmetlerimiz ile desteklenmektedir. Görmek isteyeceğiniz çok sayıda yer ve bu güzel adada yapmak isteyeceğiniz şeyler göz önüne alındığında, sizi Kıbrıs'ın diğer ucuna götürmek için araba kiralamanız tavsiye edilir. Diğer ulaşım araçları kesinlikle yardımcı olur, ancak adanın güzelliklerinin tam anlamıyla tadını çıkarmakla sınırlı olacaktır. İster iş için burada olun ..

HAVUZ İNŞAAT VE BAKIM

Güzel bir yüzme havuzuna sahip olmak, eviniz ve aileniz için sahip olabileceğiniz en ödüllendirici ve heyecan verici şeylerden biridir. Tam da bu nedenle 2012 yılında yan kuruluşumuz Noyanlar Mediterranean Pools'u (NM Pools) kurduk. NM Pools kurulduğu günden bu yana sadece uluslararası standartlara uygun kaliteli malzemelerle havuzlar inşa ediyor ve hizmetlerinde kusursuz teknik destek ve tutarlılık sağlıyor. Geometrikten kıvrıma kadar çeşitli havuz şekillerimizle ..