Daha iyi bir yaşam tarzıyla kendinizi şımartın.

sea Breeze

Servis ve Aktiviteler

Yılın dört mevsimi tatil tadında bir deneyim yaşayacağınız ‘Sea Breeze’ ile huzurlu ve konforlu bir yaşama adım atmaya ne dersiniz?

‘Sea Breeze’ konut projemiz; havuz, restoran, açık otopark gibi ihtiyaçları karşılamakla birlikte stüdyo ve stüdyo penthouse tipi modern dairelerden oluşmakta böylelikle daire sahiplerimiz, deniz kenarına 800 metre mesafede her anlarını tatil ayrıcalığında yaşayabilmekteler.

Hızla büyüyen Long Beach bölgesinde yerinizi hala almamışsanız fırsat ayağınıza kadar geliyor, yüksek kira geliri garantisi bulunan eşsiz projemiz, şehir merkezine kolay ulaşım sağlayan konumu nedeniyle her yere çok yakın.  Özel plaj, banka, kafe-bar, okul, hastane gibi temel ihtiyaçların karşılanmasında ev sahipleri için değerli ve cazip bir yatırım alternatifidir.

Noyanlar Şirketler Grubu tarafından önceliği konforlu, huzurlu ve sakin bir aile hayatı yaşamak olan siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulan ‘Sea Breeze’ projemizde ayrıca restoran, süpermarket bulunmaktadır ve denize 1 Km mesafede erişim sağlanmaktadır.

Proje Kataloğu

Proje Görselleri
Proje Videoları
Videoyu oynat

Sea Breeze

....

Compare listings

Karşılaştırmak