Hayallerin Gerçeğe Dönüştüğü Yer

17. ROYAL SUN RESIDENCE

Kuzey Kıbrıs’ın en büyük site projesi Royal Sun Residence, gayrimenkul sektöründe 48 yıllık bir geçmişe sahip Noyanlar Şirketler Grubu’nun iştiraki Noyanlar İnşaat tarafından inşa ediliyor.

Royal Sun Residence, sizi hayallerin gerçeğe dönüştüğü yepyeni bir hayata davet etmeyi bekleyen, yatırım için mükemmel titizlikle inşa edilmiş modern evlerden oluşuyor.

Birçok tesisi, sosyal aktivite alanları ve 950 daire ile Royal Sun Residence projesi aynı zamanda ilçenin en büyük sitesidir. Portföyünde Aqua ApartmanıWave ApartmanıStream Tripleks EvlerSandy ApartmanıRiver ApartmanıPotamic Apartmanı ve Pearl Tripleks Evlerin yer aldığı proje, İskele Long Beach Bölgesinde yer alıyor.

Proje kapsamında stüdyo, 1+1, 2+1 daireler ve 2+1, 3+1 villalar arasından seçim yapabilirsiniz. Proje Noyanlar İnşaat tarafından yürütülmekte olup, son derece uygun maliyetlerle hemen satın almaya hazırdır.

Denize yürüme mesafesinde olan proje, her kesimden insana hitap eden sosyal hizmetler sunuyor. Royal Sun Residence projesi, 3 adet açık yüzme havuzu, tenis kortları, basketbol ve voleybol sahaları, bisiklet ve yürüyüş yolları, geniş otopark alanları, güvenli site girişi, spor ve masaj salonları, sauna, restoran ve kafeler, eğlence ve sağlık merkezi, temizlik gibi imkanları da site sakinlerine sunmaktadır.

Proje Kataloğu

Servis ve Aktiviteler
Proje Görselleri
Proje Detayları
Proje Videoları
2 + 1
Videoyu oynat
Çatı Katları
Videoyu oynat
Genel Görünüm
Videoyu oynat

17. Royal Sun Residence Projesi

Kuzey Kıbrıs, İskele, Long Beach, bölgesinde inşa edilmiştir.

Compare listings

Karşılaştırmak