Güneşin Doğuşunu Balkonunuzdan Keyifle İzleyin

18. ROYAL LIFE RESIDENCE

Servis ve Aktiviteler

Noyanlar Şirketler Grubu’nun bir iştiraki olan Noyanlar İnşaat, müşterilerine gayrimenkul sektöründe uygun maliyetli ve kaliteli hizmet güvencesi sunan Royal Life Residence’ı yönetmektedir.

Long Beach Bölgesi’nin en gözde sitelerinden biri olan Royal Life Residence, 550 daire ile hem konumu hem de konut alıcılarının tüm beklentilerini karşılayan eksiksiz bir proje ile size konforlu bir yaşamı garanti ediyor.

Royal Life Residence, hayatınızın geri kalanında kendinizi özel hissettirecek. Deniz manzaralı stüdyo ve 1+1 daire seçenekleriyle, Long Beach Resort’a sadece 100 metre mesafede, siz değerli müşterilerimize her sabah balkonunuzdan güneşin doğuşunu izleyebileceğiniz ömür boyu bir tatil yapma şansı sunuyor.

İskele Long Beach Bölgesi’nde konumlanan projede Poseidon A Apartmanı ve Poseidon B Apartmanı gibi çok sayıda model alternatifi yer alıyor.

Bölgenin sosyal projelerinden Royal Life Residence, sakinlerine açık havuz, çocuk havuzu, oyun alanları ve çocuklar için aktivite alanlarının yanı sıra kuaför, güzellik salonu, mağaza, temizlik hizmeti, barbekü ve piknik alanları sunuyor.

Açık havada spor yapmaktan hoşlanan bireyler için yüzme havuzu ve açık hava spor tesisleri, binicilik kulüpleri ve çeşitli aktivitelerin yer aldığı projede açık hava spor alanları, binicilik kulüpleri ve çeşitli aktiviteler yer alıyor.

Royal Life Residence projesinin mimarisi öncelikle pencere ve balkonlardan oluşmakta ve ferah daireler sunmaktadır.

Geniş manzara ve dinlenme alanlarının yanı sıra arzu ettiğiniz her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Royal Life Residence’ta deniz manzaralı balkonunuzda yemeğinizi yerken, çocuklarınızı havuz ve oyun alanlarında oynarken görmenin, aldığınız her nefeste denizin kokusunu içinize çekmenin keyfini yaşayacaksınız.

Şehir merkezine yakın konumda bulunan benzersiz projemiz banka, kafe-bar, okul, hastane gibi temel ihtiyaçlarını karşılamak isteyen ev sahipleri için cazip bir yatırım seçeneği olmayı hak ediyor. Yaşanacak yer olarak ünlenen bölge, kira geliri arayan yatırımcıları da kendine çekiyor.

Proje Kataloğu

Proje Görselleri
Proje Detayları
Proje Videoları
Stüdyo
Videoyu oynat
Genel Görünüm
Videoyu oynat

18. Royal Life Residence Projesi

Kuzey Kıbrıs, İskele, Long Beach, bölgesinde inşa edilmiştir.

Compare listings

Karşılaştırmak