Yaşam ve Alışveriş Konseptiyle Huzurunuzda

ANGEL TOWERS

Servis ve Aktiviteler

Adanın yatırım noktalarından biri olan Gazimağusa’da yepyeni bir proje yine sizlerle. Angel Towers Gazimağusa’nın kalbine yeni bir renk katıyor. Yaşam ve alışveriş konsepti ile siz değerli tüketicilerimiz için projemiz hayata geçirilmiştir.

Noyanlar Grup, Angel Towers ile Property NC dergisinin ev sahipliğinde her yıl düzenlenen “Property NC Awards” gayrimenkul ödül töreninde “En İyi Konut Ticaret Kompleksi” ödülüne layık görüldü.

Kıbrıs’ın doğu kıyısındaki bu şehir, eski ve yeni mimari tasarımların harika karışımı ile ziyaretçileri büyülemektedir. Angel Towers, gökdelen tarzında oluşturulmuş lüks bir konut ve iş kompleksidir.

Angel Towers, Gazimağusa’nın en merkezi bölgesinde yer alan bir rezidans ve alışveriş merkezinden oluşmaktadır.

Projede 1+1 ve 2+1 dairelerin yanı sıra asansörlü ve  yer altı otoparklı, 37 adet ticari mağazalı iki adet yüksek katlı daire bulunuyor.

11 katlı A Blok ve 13 katlı B Blok projesi, Gazimağusa’nın silüetinin ve sayısız meskeninin muhteşem bir manzarasını sunuyor.

Projeyi planlarken müşteri memnuniyeti, kalite ve ergonomiyi birleştiriyoruz. Yatırımla ilgilenen ve iş kurmak isteyen müşteriler, özellikle mağazaların altında geliştirilen bodrum katları ile bu projeden faydalanabiliyor.

Gazimağusa’nın yeni yüzü olmaya aday Angel Towers, benzersiz bir mimari tarza sahip modern, lüks bir komplekstir. Alışveriş merkezleri, sosyal alanları, restoranları, tertemiz ferah konseptleri ve caddeleriyle yeni bir çağın gelişiyle bölgenin sıra dışı özelliklere sahip ilk projesidir.

 

Angel Towers bankalara, okullara, üniversitelere, restoranlara, alışveriş, spor ve eğlence merkezlerine, Gazimağusa Limanı’na, tarihi mekanlara, plaja ve bowling salonlarına yakın, elverişli bir konuma sahiptir ve hem yatırımcılar hem de sakinler için mükemmeldir.

Proje Kataloğu

Proje Resimleri

Proje Detayları

Proje Videoları

Genel Görünüm
Videoyu oynat

Angel Towers Projesi

Kuzey Kıbrıs, Mağusa, bölgesinde inşa edilmiştir.

Compare listings

Karşılaştırmak