Umut Yılı 2023

1973 yılından bu yana canla başla çalışıyoruz. 2023’ün eşiğinde yarım asrı geride bırakırken, Noyanlar Group ailesine katılan binlerce müşterimizin kalbine dokunmayı başarmışsak ne mutlu bizlere. İnsanların gözlerinde gördüğümüz, sözlerinde işittiğimiz güven; bizim de özgüvenimizi ve azmimizi tazeliyor. Tüm “mutlu” geri dönüşler; geleceğe umut ve heyecanla bakmamızı sağlarken, bir yandan da yepyeni fikirlerin kapısını aralıyor…

Ülkemize ve dünyanın farklı noktalarına dokunurken “yaşamı” merkeze alıyor ve yaşamı yüceltmeye odaklanıyoruz. Yaşanabilir mekânlar tasarlayarak inşaat sektöründeki konumumuzu da güçlendiriyoruz. İyi işlerin ancak ve ancak geleceği hissederek ve kurgulayarak yapılabileceğine inanıyoruz. Yaşamı tasarlayabilmek için gelecekte olmak gerekiyor.

Güçlü bir ekip her şeyin üstesinden gelebilir.

Geride bıraktığımız yılları, Noyanlar Group’ta edindiğim tecrübeleri düşündüğümde başarımızın güçlü temellerini yeniden keşfediyorum. Birbirimizle, iş birliği yaptığımız şirketlerle ve müşterilerimizle kurduğumuz iletişim, işimizin en önemli parçası. Yaşama değer katan işler bu büyük resmin önemli parçasıdır.

Bu bağlamda Noyanlar Group olarak, uyumlu ve güçlü bir ekiple birlikte “ben” değil “biz” olmaya odaklanarak, sağlıklı ve güçlü “iletişimi” her şeyin üzerinde tuttuk. 2019 sonundan 2022’ye kadar, pandeminin getirdiği pek çok zorluğa birlikte göğüs gerdik. Şimdi 2022 yılını rekorlarla bitiriyor oluşumuzun sebebi, aramızdaki bu güçlü iletişimin bir yansımasıdır.

Umut yılı 2023.

Sağlığın, iletişimin, huzurun ve barışın önemini anladığımız zorlu zamanlardan geçiyoruz… Son birkaç yıldır, dünyamız her açıdan sınanıyor dersek abartmış olmayız. Hepimizin tek vatanı olan dünyamızın verdiği sınav -bir noktada- hepimizin “bireysel” sınavına da dönüşüyor. Birbirimizi dinlemeye, anlamaya çalışmaya ve desteklemeye hiç olmadığı kadar ihtiyacımız var.

Kanımca insanlar arasında sadece birkaç kelimelik mesafeler bulunur. 2023’ün; birbirimizi, birkaç kelimeyle aşabileceğimiz uzaklıklarda kaybetmeyeceğimiz bir yıl olmasını dilerim.

Nerede yaşam varsa orada umut da vardır. 2023 yılı “umut” yılı olsun!

Herkesin yeni yılını kutluyor, mutlu ve sağlıklı bir yaşam diliyorum.

 

Compare listings

Karşılaştırmak