ÇOK YAKINDA

THE OLEA

Servis ve Aktiviteler

The Olea , emlak sektöründe müşterilerine güven ve kaliteli hizmet sunan Noyanlar Şirketler Grubu kuruluşu olan Noyanlar İnşaat tarafından yürütülüyor.

 

Hem şehirde hem de tatil köyünde yaşamanın karşı konulmaz cazibesini yaşamak istiyorsanız, The Olea projesi varış noktanız olmalı.

The Olea ’da seçeneklerinize göre Stüdyolar, 1+1, 2+1 daireler, 1+1, 2+1, 3+1 penthouse, 2+1 müstakil villa ve 3+1 yarı müstakil tripleks villa seçenekleri sunmaktadır.

The Olea  projesi sayısız tesisi, sosyal aktivite alanları, 90 dönümde 1122 daire ve on farklı model seçeneği ile tüketicilerimize lüks bir yaşam sunuyor.

The Olea projesinde Carnelian Blocks, Jade Blocks, Aquamarine Blocks, Turkuaz Blocks, Jasper Blocks, Sapphire Homes, Ruby Homes, Onyx Blocks, Garnet Blocks ve Larimar Blocks olmak üzere on farklı model seçeneği bulunuyor.

The Olea projesi, şehir ve tatil yaşam tarzlarını birleştirerek, sakinlerine 365 günlük bir tatil deneyimi yaşatıyor.

Denize ve şehir merkezine kolay ulaşım imkanı sağlayan eşsiz projemiz, konumu itibari ile konut amaçlı uygun ve kira getirisi arayan yatırımcılar için cazip bir konuma sahiptir.

Noyanlar Grup, sakinlerine sağlıklı, kaliteli ve yüksek bir yaşam standardı sağlamak için tesis içinde aktiviteler, mağazalar ve güvenlik imkanı sunmaktadır.

Yüzme havuzları, tenis kortları, çocuk oyun alanları, restoranlar, yeşil alanlar, bisiklet ve yürüyüş yolları, spor ve masaj salonları, sauna, restoran ve kafeler, eğlence güzellik ve sağlık merkezi, temizlik hizmeti, banka, eczane, süpermarket ve paket servis hizmeti, sakinlerine sunulan hizmetlerden sadece birkaçıdır.

Proje Kataloğu

Proje Görselleri
Proje Videoları
Videoyu oynat

The Olea

Kuzey Kıbrıs, İskele, Long Beach, bölgesinde inşa edilmektedir.

Compare listings

Karşılaştırmak