Royal Sun Fitness & CrossFit Center

Royal Sun Fitnes

İskele bölgesindeki Royal Sun Residence içerisinde yer alan Royal Sun Fitness & CrossFit Center, çeşitli spor aletleri bulunduran ve bireylere sağlıklı bir yaşam için tüm olanaklarla spor imkanı sunan büyük bir komplekstir.

Royal Sun Fitness & CrossFit Center’da çeşitli spor aletleriyle formunuzu korumaya devam edebilir, vücudunuzu geliştirebilir ve spor yapma imkanını son derece nezih ve temiz bir ortamda bulabilirsiniz.

Hafta içi 07:00 ila 21:00 saatleri arasında açık olan spor kompleksi, haftasonları da 09:00 – 16.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Müşterilerine daima değer veren ve spor konusunda tüm imkanı içerisinde barındıran Royal Sun Fitness & CrossFit Center, fiyat politikası konusunda da İskele bölgesinin en uygun spor komplekslerinden biridir.

Spor yapmanın yanı sıra, bazı dönemlerde ruhunuzu da dinlendirmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Royal Sun Fitness bünyesinde, belirli günlerde yoga seanslarına katılabilir, ücretsiz seanslardan da faydalanabilirsiniz.

 

Royal Sun Fitness spor kompleksinde, sizin için en uygun çalışma programını öğrenerek çeşitli antrenmanlar yapabilir, bireysel çalışmalara hemen başlayabilir, yoga ve pilates konularında da özel seanslarla kendinizi geliştirebilirsiniz.

 

İskele bölgesinde uygun fiyatlı, temiz ve tüm spor aletlerinin bulunduğu bir kompleks arıyorsanız, ilk tercihiniz Royal Sun Fitness & CrossFit Center olmalıdır.

Compare listings

Karşılaştırmak