Royal Sun Restoran

Royal Sun Restoran

Royal Sun Restoran, Gazimağusa’nın gözde mekânları içerisindedir. Eşsiz manzarası, nezih ortamı ile tercih edilen lezzet mekânlarının başında gelir. Ala cart tercihleri ile de öne çıkan restoranların başında yer alır. En zahmetli ve damakta iz bırakan lezzetlerinin yanı sıra, fastfood atıştırmalıkları da yer alır. Farklı ülkelerin en leziz yemeklerini restoranda bulmak söz konusudur. Taze ve günlük yemekleri, şık sunumları mekânın önerilmesinin temel sebepleri arasındadır. Doğum günleri, evlilik yıl dönümleri gibi özel günlerde de rezervasyon yapılabilir. Havuz başı manzarası, şık masa dizaynları ile farklı ve klas mekanların başında yer alır.

Leziz Atıştırmalıklar

Royal Sun Restoran, leziz atıştırmalıkları ile de öne çıkan yerlerin başında gelir. Hamburger, pizza türü atıştırmalıkları en doğal malzemelerle ve sağlıklı şekilde yapılır.

Farklı malzemelerle yapılan pizzalar, yöresel zeytinyağlılar, et ve sebze yemekleri için mekânın tercih edilmesi önerilir. Hijyen kurallarına uygun olarak hizmet veren güvenilir lezzet mekânlarının başında gelir. Yemekler içerisinde sıcak ya da soğuk mezeler şeklinde sunulanları son derece lezizdir

Kahvaltı ve Fastfood

Restoranda fastfood çeşitleri de oldukça zengin içeriklidir.Royal Sun Restoran, hamburger çeşitleri, organik taze patates kızartmaları, açık ayranları ile sağlıklı ve lezzetli atıştırmalıkları ile ünlüdür. Kahvaltı saatleri sabah erken saatlerde başlayıp, öğlene kadar devam eder.

Dondurma, meşrubat ve pastaları da restoranda yer alan diğer atıştırmalıklar arasındadır. Lezzetli olduğu kadar, uygun fiyatlı atıştırmalıkları ile tercih edilir. Lezzet arayanlar için mekânın ziyaret edilmesi önerilir

Compare listings

Karşılaştırmak