Noyanlar Royal Life Cycling

Noyanlar Royal Life Cycling 2019 yılında kurulmuştur ve Kuzey Kıbrıs İskele bölgesinde yer almaktadır. Son derece profesyonel bir yaklaşım ile dünya çapında hizmet vermektedir.

Sosyal sorumluluk olarak da kabul edilebilecek olan bir misyonu vardır. Firma adından da net bir biçimde anlaşılabileceği gibi özellikle hafta sonları doğa ve bisiklet turları düzenlenir. 

Bisiklet ile kısa ama bilinmeyen Kıbrıs yerlerine rehberler eşliğinde çok özel günübirlik turlar düzenlenir. Böylece firma sayesinde Kıbrıslıların bile bilmediği mekânlar keşfedilmiş olur. Firma ayrıca çok özel bisikletleri de kiralama hizmeti verir.

Noyanlar Royal Life Cycling isimli firma son derece geniş bir kitleye hitap eder durumdadır. Doğa tutkunlarına, ilk defa Kıbrıs’a gelip otelin dışında başka bir etkinlik yapmak isteyenlere, gizli keşfi yapılmamış Kıbrıs bölgelerini keşfetmeye, değişik bir macera yaşamak isteyenlere, grup bazlı bir etkinlik yapmak isteyenlere hitap eder.

Ayrıca bir bisiklet tutkunu alıp kendi başına bisiklet kullanmak isteyen kişiler için de firma Kıbrıs’ta en doğru tercihtir. Mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışan firma çok farklı beklentilere kalitesinden ve çizgisinden ödün vermeden hizmet vermeye özen gösterir.

Compare listings

Karşılaştırmak