Noyanlar Group of Companies

40 Yılı Aşkın Deneyim

Şirketimiz, kuruluşundan bu yana birçok yönden gelişmiştir. Alanındaki 40 yılı aşkın bir süreye dayanan tecrübesiyle Noyanlar Şirketler Grubu, inşaat ve proje geliştirme ile ilgili tüm konularda profesyonel hale gelmiştir.

Başarılı Projelerle Dolu Bir Tarihçe


Onlarca yıl içerisinde Noyanlar Şirketler Grubu yüksek kaliteli projelerini oldukça başarılı bir şekilde hayata geçirmiştir. Sea Life, Long Beach Life ve Royal Sun Residence gibi projeler, müşterilerimizi ve yatırımcılarımızı mutlu eden projelerimizden birkaçıdır.

Kalite Garantisi


Projenizin en yüksek işçilik ve en yüksek kalitede malzemeyle yapılıp tamamlanacağına emin olabilirsiniz.

Taahhüt ve Müşteri Memnuniyeti


Noyanlar Grubu, müşterilerimizin bakım ve memnuniyetini üstlenmeyi taahhüt etmektedir. Tüm satın alma ve geliştirme aşamalarında keyifli bir deneyim sunmaya ve tüm müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya gayret gösteriyoruz.

Rahatlık ve Güvenlik

Satış öncesi ve sonrası müşterilerimize sunduğumuz hizmet, projelerimizde kullandığımız kaliteli ve birinci sınıf malzemeler, müşterilerimize sunduğumuz konfor ve güvenin göstergeleridir.

İşimizin En İyisiyiz

Noyanlar Şirketler Grubu, yaptığı işin arkasında duran sağlam itibara sahip bir şirkettir. Tüm işlemler, inşaat standartlarına uygun bir şekilde, gerekli tüm izin ve teftişlere uygun olarak yapılmaktadır. İşlem tamamlandıktan sonra, yıllar boyu sürecek bina garantisine sahip olacaksınız.

7/24 Müşteri Hizmeti


Müşterilerimize sadece mesai saatleri içerisinde değil, her an ve her yerde hizmet vermekteyiz. Aksi durumlar söz konusu olduğunda, sizlere destek vermek için her zaman hizmetinizdeyiz.

Profesyonel Hizmetler


Müşterilerimizin içlerinin her zaman rahat olması için,onlara satış öncesi ve sonrası olmak üzere çeşitli hizmetler sunmaktayız.

Compare listings

Karşılaştırmak