Noyanlar Construction

Noyanlar Construction

1973 yılında kurulan Noyanlar Şirketler Grubu, Kuzey Kıbrıs’ta inşaat sektörünün her alanında yüksek kaliteli hizmetler sunmaktadır. İnşaat sektöründe kaliteli ve güvenilir gelişmeler sağlayan başarılı bir aile şirketidir

. Projelerimiz, yüksek memnuniyet sağlayacak şekilde çağdaş yapı tasarımları doğrultusunda yürütülmektedir.

Arken Mimarlık ve Mühendislik Ltd. Şti.’nin kurucusu ve emektar mimar Gökhan Noyan’ın 1970’lerde ve 1980’lerde birçok mimari projeye imza atmasıyla başladı. Deneyimli bir inşaat mühendisi olan Mustafa Noyan, 1986 yılında ekibe katıldı.


Mimarlık ve mühendislik alanında uzmanlaşan Arken Mimarlık ve Mühendislik Ltd.Şti, Gazimağusa, İskele ve diğer bölgelerde sayısız konut ve yaşam alanı projeleri gerçekleştirerek büyümesini hızlandırdı. 1999 yılında Mimar Ahmet Noyan‘ın yönetim kuruluna katılmasıyla İskele bölgesinde şantiye projeleri başlamış, bugüne kadar Gazimağusa ve İskele bölgelerindeki diğer büyük yerleşim ve şantiye projelerini ele alma olanağını genişletmiştir.
2000 yılında Noyanlar İnşaat İskele bölgesinde ilk şantiye projesini gerçekleştirdi. 

 Noyanlar İnşaat, müteahhitlik hizmetlerinin yanı sıra binlerce projeye mimari ve mühendislik hizmetleri vermektedir. Şirket kendi adı altında yüzlerce projeye imza atmıştır. Noyanlar Şirketler Grubu 5.000’den fazla aileyi ev sahibi yapmış ve on binlerce kişiye konut sağlamıştır. Mutlu ve huzurlu bir gelecek için yetenekli mimarları, mühendisleri ve müşteri destek kadrosu ile kaliteli hizmetler sunmaya devam ederken, inşaat sektöründeki yerini her geçen gün gelişmekte ve marka değerini arttırmaktadır.

 

Noyanlar Şirketler Grubu’nun bir iştiraki olan Noyanlar İnşaat, Noyanlar İnşaat’ın Kuzey Kıbrıs genelinde, özellikle İskele bölgesinde inşa ettiği konutların kiralama ve satışını organize etmektedir. Şirket ayrıca konut & site projeleri, inşaat & taahhüt, mimarlık & mühendislik, şantiye kontrollüğü ve parselasyon konularında da hizmet vermektedir. Ayrıca Noyanlar Bakım ile Kuzey Kıbrıs genelinde renovasyon ve restorasyon konusunda kaliteli hizmet vermektedir.

Noyanlar İnşaat’ın başarısının gerçek ölçüsü, bugüne kadar tamamlanan konut projelerinde yeni hayatlarına başlayan birçok ailenin mutluluğu ve huzurudur. Noyanlar Şirketler Grubu, inşaat, geliştirme ve gayrimenkulün yanı sıra turizm sektörüne de girmiştir.

Ahmet Noyan’ın eşi Zarif Noyan, 2000 yılında Noyanlar Şirketler Grubu’na katılmış ve 2006 yılında Satış Müdürlüğü görevini üstlenene kadar farklı departmanlarda çalışmış, alanında uzmanlığını geliştirmek için çeşitli eğitim ve seminerlere başarıyla katılmıştır. Zarif Noyan, 2010 yılında Satış ve Yurtdışı Tanıtım Direktörü pozisyonuna yükselmiş ve Yönetim Kurulu Üyesi olmuştur. Şirket, küçük bir yerel ofisten 7 farklı ülkede şubeleri bulunan tanınmış ve saygın bir uluslararası şirkete genişledi.


Noyanlar İnşaat, Kıbrıs inşaat sektöründe pazar lideridir. Noyanlar Şirketler Grubu, 1973 yılından bu yana en kaliteli malzeme ve iş disiplini ile sayısız inşaat projesine imza atmış ve yeni projeler geliştirmeye devam etmektedir. Noyanlar’ın Kıbrıs’taki inşaat projeleri marka değerini artırmayı hedeflerken, şirketin yıllardır sürdürdüğü başarılar Kıbrıs’a değer katma misyonunu öne çıkarmaktadır.Satın alma, satış sonrası ve proje geliştirme aşamalarında müşterilerinin beklentilerini aşarak keyifli bir deneyim yaşatmayı ilke edinen Noyanlar İnşaat, müşteri memnuniyetini birinci önceliği olarak görmektedir. Bir aile şirketi olan Noyanlar Şirketler Grubu, Kıbrıs’ta kalite, estetik ve tasarım özgünlüğünden taviz vermeden inşaat projeleri gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Compare listings

Karşılaştırmak