Mackenzi Restoran

Mackenzi Restoran

Mackenzi restoran Kıbrıs'ta Mağusa şehrinin İskele sahilinin en uç noktasında bulunuyor. Ahşaptan yapılmış modern mutfak ve büfeler de yer alıyor. Gelişmiş güzel bir İskele sahilinde yer alan Mackenzi restoran müşterilerine adeta bağımlılık yapıyor. Mackenzi restoran çok geniş bir alana yayılmış bir sahil restoranı. Bir giden bir kez daha gitmek istiyor. Hem denize sıfır olması hem yemekleri hem de verilen hizmet açısından müşterilerin memnuniyetini kazanıyor.

Denize sıfır ve plajda bulunan Mackenzi restoran muhteşem deniz manzarası ile müşterilerin plaja gelirken hem denizin keyfini çıkarmaları hem de acıktıklarında restoranın yakınlarında olmasıyla müşterilere oldukça büyük bir kolaylık sunmaktadır. Mekânın uzun sahil boyunca şemsiyelerle donatılmıştır. Şemsiye altlarında şezlong ve masalarla plaj ortamına uygun bir şekilde dizayn edilmiştir.

Ayrıca mekânın hemen yanında denize girenler için duş kabinleri de bulunmaktadır. Genellikle yabancı uyruklu turistlerin geldiği bu mekân yerli hakkında ilgisini çekiyor. Mackenzi restoran ve plaj temizliği günlük yapılarak temizliğe büyük bir önem veriliyor. Mackenzi restoran işini daima büyük bir titizlikle yapmaktadır.

Muteşem menüsüyle harika lezzetler çıkaran restoran aynı zamanda mutfak temizliğinde büyük bir önem vermektedir. Mekânda müşterilerine lezzetli yiyecekler sunan restoran çalışanları da güler yüzlü ve anlayışlı bir personele sahiptir.

Mackenzi restoranda birbirinden lezzetli balıklar ve çeşitli deniz ürünleri bulabilirsiniz. Özellikle Mackenzi restoran da kalamar cipsini mutlaka denemelisiniz. Hamburger, tavuk ızgara, et ızgara, her çeşit deniz ürünleri, et ve tavuk döner, şnitzel, fırın kebabı, kalamar, bulgur köftesi gibi birçok yemek bulunuyor.

Bunlara ek olarak sushi severlerin vazgeçemeyeceği birbirinden leziz sushiler yapmaktadırlar.Bu mekâna ailenizle gönül rahatlığıyla gelip keyifli vakit geçirip bu lezzetlerden yiyebilirsiniz.

Compare listings

Karşılaştırmak