Four Season Restoran

Four Season Restoran

Season Restoran, Kıbrıs’ın en gözde mekânlarının başında gelmektedir. İskele’de Four Season Projesinin içinde bulunan bu restoranda Türk ve dünya mutfağının eşsiz lezzetleri bir aradadır. İçyapısı ile son derece nezih bir ortama sahip olan bu restoranda en güzel lezzetleri canlı müzik eşliğinde tadabilirsiniz.Kıbrıs’a gelenler için yöresel lezzetlerin ve mezelerin de tadılacağı kaliteli lezzet mekânlarının başında gelir. Bölgenin uğrak mekanı haline gelen Season Restoranfarklı ülke mutfaklarının eşsiz örneklerini de bulmak mümkündür. Alanında uzmanlaşmış aşçı kadrosu ile dünyaca ünlü mutfaklarla da boy ölçüşecek durumdadır.

İskele Lezzet Durakları

Season Restoran, Kıbrıs’ta önerilen lezzet mekânlarının ilk sıralarında yer alır. Kıbrıs, havası, denizi, tarihi zenginlikleri ile Akdeniz’in incisi konumundadır. Pek çok ülkeden misafir ağırlayan

Kıbrıs’ta Türkiye’den de çok sayıda turist gelmektedir. Bu kadar farklı ülke ve medeniyetlerden gelen insanların ortak damak zevkine uygun olan mekânlar tercih edilir.

Season Restoran’da öne çıkan mutfaklar, başta Kıbrıs ve Türk yemekleridir. Fransız ve İtalyan mutfağının da eşsiz lezzetleri yer alır. Farklı türde makarnalar, sağlıklı fastfood atıştırmalıkları, Akdeniz otları ile yapılan zeytinyağlılar ve özellikle deniz ürünleri en çok tercih edilenler arasındadır. Kahvaltı ve geç kahvaltı hizmetleri ile en farklı peynir ve zeytin çeşitlerini bulmak söz konusudur.

Taze ve Lezzetli İkramlar

Günlük taze deniz ürünlerini farklı lezzetlerle sofralara sunan Season Restoran’ da, güvenilir ürün tedariki yapılır. Katkısız tereyağ ve zeytinyağları ile en lezzetli yemekler, günlük olarak yapılır. Four Season Restoran Kıbrıs’ta bu kadar çok talep görmesinin en önemli sebeblerinden birisiürünlerini özenle seçmesidir.


İçecek menüsü de oldukça zengindir. Yerli ve yabancı marka pek çok içecek ve kokteyl restoranda yer alır. Denizin mükemmel maviliğiyle bu muhteşem manzada yemek yemek, ziyaretçiler tarafından deavmlı tercih edilmesini sağlar. Ayrıca güler yüzlü servis elemanları ile de önerilen mekânların başında yer alır.

Compare listings

Karşılaştırmak