Breeze

Breeze

Breeze İskele Kuzey Kıbrıs’ın en çok tercih edilen eğlence mekanlarından biri olarak karşınıza çıkıyor. Denize sıfır konumda yer alan mekanda aradığınız eğlenceyi bulabilir ve keyifli bir zaman dilimi geçirebilirsiniz.

 Breeze İskele Avrupa tarzı etkinlikleri ile size profesyonel sahne şovları sunar. Kulüp ünlü DJ’leri bir araya getirmekte ve birbirinden değerli isimleri sahneye çıkarmaktadır. Yabancı sanatçıların performansları ile sizlere unutulmaz anlar yaşatmanıza da katkı sağlıyor.

Breze İskele iç mekan açısından da oldukça zengindir. Kaliteli bir dekorasyona sahip olması eğlencenin daha keyifli olmasına yardımcı oluyor. Son teknoloji ses sistemi eğlencenin dozunu daha da arttırıyor. Ayrıca barında tüm içecekleri bulunduran Breeze İskele sizlere unutulmaz bir an yaşatıyor. Özel etkinliler için de uygun olan mekan size eğlencenin anahtarını en iyi şekilde sunuyor.

Eğlenceye Açılan Kapı

Breeze İskele  tüm çalışanları ile sizlere kaliteli bir eğlence sunuyor. Menüsünde birbirinden eşsiz tatlar bulunuyor. Akdeniz’in muhteşem manzarası karşısında eğlenebilir ve keyifli bir an geçirebilirsiniz. Eğlence merkezinde herkes için farklı alternatifler var. Bahçesinde yemek yerken ünlü DJ’lerin şovlarını takip edebilir ve deniz manzarasını seyre dalabilirsiniz. Zenginleştirilmiş menü ve içecekleri ile size en iyi hizmet içeriğini sağlıyor. En popüler mekanlardan biri olmasının yanı sıra gelen turistlerin en iyi şekilde ağırlanmasına da katkı sağlıyor. Partiler ve özel organizasyonlar için de rezerve edilebilmektedir.

Breeze İskele’de Ünlü DJ Ve Sanatçılar Var 

Brezze İskele’de tanınmış isimler sahne alıyor. Ünlü DJ’ler sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmenize yardımcı oluyor. Sahne performansları ve profesyonel ışıklandırma ile eğlenceyi sonuna dek yaşayabilirsiniz. Sürpriz gösteriler sizleri oldukça heyecanlandıracak ve unutamayacağınız anlar yaşamanıza yardımcı olacaktır. Burada herkes için bir eğlence bulunuyor. Avrupa çapında etkinlikler yapan mekan eğlenebilmeniz için tüm detayları bir araya getiriyor. Dünyanın en prestijli eğlence mekanlarından biri olan Breeze İskele birçok turiste ev sahipliği yapıyor. Turistlerin en çok tercih ettiği mekan olmasının yanı sıra menüsünden içeceklerine kadar her detayı size ayrıcalıklı olarak sunuyor

Compare listings

Karşılaştırmak