Derinden Hissedeceğiniz Yeni Bir Hayata Hazır Olun

20. SEA PEARL RESIDENCE

Servis ve Aktiviteler

Kaliteli ve geniş kapsamlı projeleriyle tanınan Noyanlar Şirketler Grubu, kaliteli bir yaşam sürmek isteyen siz değerli müşterilerimize eşsiz fırsatları bir kez daha gururla sunmaktadır.

İskele Long Beach Bölgesi’nin en gözde projelerinden biri olan Sea Pearl Residence, doğal ortamlar, geniş bahçeler ve yeşil alanlar ile villa ve daire seçeneklerini bir araya getirerek mutlu ve konforlu bir yaşam sunuyor.

Sea Pearl Residence’ta artan yaşam kalitesi ile alışkanlıklarınız değişecek. Kalite ve konforun bir arada olduğu evinizin sıcaklığını size sunmak için tasarlanan, çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok sayıda yardımcı program, mimari çizgi ve özgünlüğü göz önünde bulunduruyoruz.

Projede büyüklükleri 150m2 ile 170m2 arasında değişen geniş bahçeli toplam 52 adet 3+1 müstakil villa ve Sea Pearl Residence’ta 1+1, 2+1 ve 3+1 deniz manzaralı daire seçenekleri bulunan 2 apartmandan oluşuyor. Her metrekaresinde sizlere geniş bir yaşam alanı yaratmayı hedefliyor.

Sea Pearl Residence, kaliteli ve güvenilir lüks yaşam özelliklerini tek bir çatı altında bir araya getirerek, mevcut ihtiyaçlarınızı karşılamak için son derece uygun bir projedir.

Long Beach’in tüm avantajlarını ihtişamıyla buluşturan projede yürüyüş ve bisiklet yolları, çocuk oyun alanları, piknik alanları, ortak yeşil alanlar, yüzme havuzları, güvenlik ve daha birçok olanak yer alıyor.

Rahatınız için tasarlanmış geniş teraslarda aileniz ve sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirebileceksiniz.

Lokasyon olarak sosyal ve anlık ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alanlara kolay ulaşımı ile yeni proje şimdiden sizler için arzu edilen bir yatırımın kapılarını aralıyor.

Sea Pearl Residence denize yürüme mesafesindedir ve konumu market, okul, hastane gibi günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz yerlere oldukça yakındır.

Proje Kataloğu

Proje Görselleri
Proje Detayları
Proje Videoları
3 + 1
Videoyu oynat
Genel Görünüm
Videoyu oynat

20. Sea Pearl Residence Projesi

Kuzey Kıbrıs, İskele, Long Beach, bölgesinde inşa edilmektedir.

Compare listings

Karşılaştırmak