Long Beach Medical Center

Long Beach Medical Center

Long Beach Medical Center, İskele bölgesine 1 dakika mesafede bulunan kapsamlı bir özel hastanedir. Bölge civarında yaşayacağınız acil durumlar için hastaneyi ziyaret ederek acil durumlarınız için destek alabilir, uzman ve profesyonel kadro sayesinde sağlığınıza kavuşabilirsiniz.

Long Beach Medical Center hastanemizde donanımsal olarak en son teknoloji cihazlar kullanılmaktadır. Çeşitli polikliniklerle ve acil bölümüyle hizmet veren hastanemizde müdahale alanları da bulunmaktadır.

Acil, Müdahale Alanları, Radyoloji, Laboratuvar, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji ve Kalp Damar Cerrahisi gibi aklınıza gelebilecek tüm klinikleri içerisinde barındıran hastanemiz, sizler için en iyi hizmet sunmakla beraber, kadrosunu da daima deneyimli ve uzman hekimlerden meydana getirmiştir.

Gelişen ve sürekli olarak değişen teknolojiyi yakından takip ederek, evrensel ilkelerle bağdaşmış olan herkese eşit bir şekilde üst düzey hizmet vererek bölgenin en iyi hastanelerinden birisi olmayı her zaman hedefimiz haline getiriyoruz.

Kaliteli ve kesintisiz hizmet anlayışımızın hasta ve hasta yakınlarına ulaşmasını sağlıyor ve sağlık hizmetlerimiz sırasında daima güler yüzlü, çözüm odaklı olmaya özen gösteriyoruz. Daima üretken bir ekip anlayışını içerisinde barındıran Long Beach Medical Center hastanemizde, sizleri eski sağlığınıza kavuşturmayı hedefliyor, İskele bölgesinde ve değerli hastalarımızın gözünde her zaman başarıyı ilke edinmiş lider bir kuruluş olmanın da sevincini yaşıyoruz.

Compare listings

сравнить