Şehir Hayatını ve Tatil Hayatını Bir Arada Yaşayın

21. ROYAL SUN ELITE RESIDENCE

Servis ve Aktiviteler

Royal Sun Elite Residence, emlak sektöründe müşterilerine güven ve kaliteli hizmet sunan Noyanlar Şirketler Grubu kuruluşu olan Noyanlar İnşaat tarafından yürütülüyor.

Royal Sun Residence‘a olan yoğun ilgi nedeniyle Royal Sun Elite Residence, siz değerli müşterilerimizin yoğun ihtiyaçlarını benzersiz bir şekilde karşılamaktadır.

Hem şehirde hem de tatil köyünde yaşamanın karşı konulmaz cazibesini yaşamak istiyorsanız, Royal Sun Elite Residence projesi varış noktanız olmalı.

Royal Sun Elite Residence’te seçeneklerinize göre Stüdyolar, 1+1, 2+1 daireler, 1+1, 2+1, 3+1 penthouse, 2+1 müstakil villa ve 3+1 yarı müstakil tripleks villa seçenekleri sunmaktadır.

Royal Sun Elite Residence projesi sayısız tesisi, sosyal aktivite alanları, 90 dönümde 1122 daire ve on farklı model seçeneği ile tüketicilerimize lüks bir yaşam sunuyor.

Royal Sun Elite Residence projesinde Carnelian Blocks, Jade Blocks, Aquamarine Blocks, Turkuaz Blocks, Jasper Blocks, Sapphire Homes, Ruby Homes, Onyx Blocks, Garnet Blocks ve Larimar Blocks olmak üzere on farklı model seçeneği bulunuyor.

Royal Sun Elite Residence projesi, şehir ve tatil yaşam tarzlarını birleştirerek, sakinlerine 365 günlük bir tatil deneyimi yaşatıyor.

Denize ve şehir merkezine kolay ulaşım imkanı sağlayan eşsiz projemiz, konumu itibari ile konut amaçlı uygun ve kira getirisi arayan yatırımcılar için cazip bir konuma sahiptir.

Noyanlar Grup, sakinlerine sağlıklı, kaliteli ve yüksek bir yaşam standardı sağlamak için tesis içinde aktiviteler, mağazalar ve güvenlik imkanı sunmaktadır.

Yüzme havuzları, tenis kortları, çocuk oyun alanları, restoranlar, yeşil alanlar, bisiklet ve yürüyüş yolları, spor ve masaj salonları, sauna, restoran ve kafeler, eğlence güzellik ve sağlık merkezi, temizlik hizmeti, banka, eczane, süpermarket ve paket servis hizmeti, sakinlerine sunulan hizmetlerden sadece birkaçıdır.

Proje Kataloğu

Proje Görselleri
Proje Detayları
Proje Videoları
Genel Görünüm
Videoyu oynat

21. Royal Sun Elite Residence Projesi

Kuzey Kıbrıs, İskele, Long Beach, bölgesinde inşa edilmektedir.

Compare listings

Karşılaştırmak