Noyanlar’dan Acentelerine ‘Yaza Merhaba’

 

            Noyanlar Şirketler Grubu, birlikte önemli işler başardığı acentelerin yaklaşık 850 temsilcisiyle iki farklı organizasyonda gerçekleşen ‘Yaza Merhaba Gecesi’nde bir araya geldi. Organizasyona onur konuğu olarak katılarak konuşma yapan Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, şirket direktörleri Ahmet Noyan ve Zarif Noyan’ın, İskele’nin kalkınmasında ve büyümesinde büyük emekleri olduğuna vurgu yaptı ve başarılı projeler sayesinde ülkenin gün geçtikçe değer kazandığını belirtti.

 

Büyük yatırımlar yaparak İskele’nin yeniden yaratılmasına katkı sağlayan Noyanlar Şirketler Grubu, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, birlikte çalıştığı  acentelerin temsilcileriyle iki farklı gecede bir araya geldi. Çalışmaların hız kazandığı yaz sezonu öncesinde organize edilen buluşma, ‘Yaza Merhaba Gecesi’ olarak gerçekleşti.
21 Nisan gecesi, İskele Mackenzi Bay Restaurant’ta gerçekleştirilen geceye, Cumhurbaşkanı Ersin Tatar başta olmak üzere, Noyanlar Şirketler Grubu Direktörü Ahmet Noyan, Noyanlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi, Satış Direktörü ve Yurt Dışı Pazarlama Sorumlusu Zarif Noyan, diğer şirket yetkilileri, acente temsilcileri olmak üzere 600 kadar davetli katıldı. 22 Nisan gecesi yine İskele Mackenzi Bay Restaurant’ta gerçekleştirilen geceye ise 250 kadar İranlı acente temsilcisi katıldı.

Tatar: Noyanlar’ın başarılı projeleri sayesinde ülke değer kazanıyor

21 Nisan gecesi düzenlenen organizasyonda konuşma yapan Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Ahmet Noyan ve Zarif Noyan’ın, İskele’nin kalkınmasında ve büyümesinde büyük emekleri olduğuna dikkat çekerek, yatırımlarından dolayı teşekkür etti ve bu tür başarılı projeler sayesinde ülkenin gün geçtikçe değer kazandığını vurguladı.
Noyanlar Şirketler Grubu’nun inşa ettiği konutları sadece ülke vatandaşlarının değil, birçok farklı ülkeden yabancıların satın aldığına işaret eden Cumhurbaşkanı Tatar, bunun ülke güvenli tanıtımı için oldukça önemli bir gelişme olduğunu ve ülkeye katma değer olarak geri döndüğünü belirtti.

Ahmet Noyan: Doğruluk ve dürüstlüğümüz, geleceğe mirasımızdır

Gecede konuşma yapan Noyanlar Şirketler Grubu Direktörü Ahmet Noyan ise, Noyanlar markasının aile olmayı başararak bu günlere geldiğine vurgu yaptı. Sektörde daima doğruluk ve dürüstlükten ödün vermeden ilerlediklerinin altını çizen Ahmet Noyan, şirketin 3’üncü nesile geçişinin yaşandığı bu dönemde onlara bırakılması gereken mirasın doğruluk ve dürüstlük kavramlarının önemi olduğunu belirtti.
Aymet Noyan, ülkenin tanıtımının önemine de dikkat çekerek, çok uluslu ülkelerin vatandaşların ulaşmak, ülkede iş imkanı yaratmanın önemli bir zorunluluk olduğuna vurgu yaptı.

Zarif Noyan: Paylaşarak büyüyoruz

Gecede konuşma yapan Noyanlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi, Satış Direktörü ve Yurt Dışı Pazarlama Sorumlusu Zarif Noyan da, küçük yaştaki deneyimlere atıfta bulunarak, paylaşım kavramına dikkat çekti. Ailesinin kendisine elindeki ekmeğini, yemeğini, oyuncağını paylaşması gerektiğini bunu yaparsa daha zevkli ve güzel oyunların ve kaliteli dostlukların kurulacağını deneyimlediğini belirten Zarif Noyan, hayatın paylaştıkça güzelleşeceğini belirterek tüm acentelere bu ailenin bir parçası olduğu için teşekkür etti.

Zarif Noyan, İranlı acente temsilcilerine hitap etti

 

Zarif Noyan,  22 Nisan gecesi İranlı acente temsilcilerine yönelik düzenlenen   özel gecede yaptığı İngilizce konuşmada ise, paylaştıkça, güvendikçe, destekledikçe hayatın daha güzel olduğuna dikkat çekerek, “Noyanlar ailesinin bir parçası olduğunuz için çok mutluyuz” mesajını verdi.

İskele Long Beach Guide Dergisi konuklara takdim edildi

Gecede sahne alan ülkemizin güçlü sesi Ahmet Evan şarkılarıyla renk kattı. Ahmet Evan’ın ardından DJ performans eşlinde devam eden eğlence, geç saatlere kadar sürdü. Gecede, davetlilere, Noyanlar Şirketler Grubu tarafından yayını yeni yapılan ülkeyi ve İskele bölgesini tanıtan İskele Long Beach Guide Dergisi de takdim edildi.

 

Compare listings

Karşılaştırmak