Kuzey Kıbrıs’ta Mülk Satın Alma

Kuzey Kıbrıs’ta Mülk Satın Alma

Başka bir ülkede mülk satın almak heyecan verici olabilir, ancak aynı zamanda oldukça korkutucu da olabilir. Noyanlar Şirketler Grubu, deneyimi keyifli, güvenli ve bilgili kılmak için burada.

Süreç, evinizin rahatlığında internet üzerinden mülkleri keşfetmeniz, ilgilendiğiniz bir mülkü bulmanız ve çok önemli ilk e-postayı göndermenizle başlar. Çoğu alıcı, kiminle temas kurduğunu bilemez; en büyüğü her zaman en iyisi değildir; Güvenilir bir emlak kiralama şirketi bulursanız biraz şans işidir, ancak siz işi şansa bırakmayın.

Sorgunuza, mülk gereksinimleriniz hakkında mümkün olduğunca fazla bilgi talebiyle derhal yanıt verilecektir. Bu, size gereksinimlerinize uygun en geniş ev yelpazesini sunmamızı garanti edecektir. Alanlardan emin değilseniz, hem iyi hem de diğer yönler dahil olmak üzere her bir alanın neler sunabileceğini açıklayacağız.

Kuzey Kıbrıs'ta Mülk Satın Alma
Kuzey Kıbrıs’ta Mülk Satın Alma

Kuzey Kıbrıs’ta Mülk Satın Alma ve Gezi

Tam teftiş gezisi için rezervasyon yapmanıza yardımcı olabilir veya Kuzey Kıbrıs’a vardığınızda sizinle buluşabiliriz. Mülkü incelemek ve seçim yapmak adına Kuzey Kıbrıs’a geldiğinizde; herhangi bir yabancı ülkede olduğu gibi, satın almak istediğiniz mülkün türünü veya satın alma amacını etkileyebilecek, farkında olmadığınız yasalar olması muhtemeldir.

Deneyimli acentelerimiz ve satış temsilcilerimiz, mülkünüzü incelemeden ve bir seçim yapmadan önce yerel kuralları ve düzenlemeleri açıklamak için sizinle vakit geçirmekten memnuniyet duyar. İçinizin rahat etmesi için bu konuyu sizinle görüşmek üzere İngilizce konuşan yerel bir avukatla bile görüşebiliriz.

Bir ankete ihtiyacınız varsa, sizi Birleşik Krallık’ta olduğu gibi kapsamlı bir anket yapabilen tam sertifikalı bir Birleşik Krallık sörveyörüne yönlendirebiliriz. Ayrıca, olayları doğru bir şekilde açıklayabilen ve görevlerinde yetenekli olan saygın bir avukat bulmak da çok önemlidir.

Tüm bu işlemleri makul bir maliyetle yapabilecek birini önerebiliriz. Avukat, gerekli tüm mülk kontrollerini diğer ülkelerde beklediğiniz gibi yapacaktır ve ülkenize döndüğünüzde çıkarlarınızın öncelikli olacağından ve herhangi bir ödeme yapmanız gerekmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Bu sayede net bilgiler edinebileceki, gelecekte beklenmeyen faturalar veya vergiler ile karşılaşmayacaksınız.

Artık Kuzey Kıbrıs’ta bir mülkünüz olduğuna göre, sırada ne var?

Elektrik ve su için kayıt yaptırmak gibi tamamlamanız gereken bir dizi başka küçük görev vardır; bu görevler basit bir görevdir, ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız büyük bir rahatsızlık verir. Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, Bakım birimimiz Noyanlar Bakım, bu ve benzeri birçok faaliyette size yardımcı olmak için her zaman yanınızda olacaktır. Herhangi bir bakım endişesi veya mülk yönetimi ve tatil kiralama konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, bu konularda uzman şirket içi ekibimiz size kesinlikle yardımcı olacaktır.

Kıbrıs’ta mülk satın almaya kadar verdiyseniz, buraya tıklayarak kimlerin mülk sahibi olabileceğini öğrenebilirsiniz. Kuzey Kıbrıs’ta mülk satın alma şartlarını okuyabilirsiniz.

Compare listings

Karşılaştırmak