Kuzey Kıbrıs İskele Long Beach Bölgesinde Kira Getirisi Olan Mülkler

Kuzey Kıbrıs İskele Long Beach Bölgesinde Kira Getirisi Olan Mülkler

Kuzey Kıbrıs’ta tüm yıl boyunca kullanamasanız bile kira getirisi sağlayacak mülkler arıyorsanız, kiralık mülk talebinin yüksek olduğu gözde tatil yerlerinden birine yatırım yapmayı düşünün. Kuzey Kıbrıs sahilinde İskele bölgesinde bulunan bakımlı ve iyi hizmet verilen bir sahil tesisi olan Kuzey Kıbrıs’taki Long Beach Resort en iyi seçeneğiniz olabilir.

İskele Long Beach bölgesinde 1+1, 2+1 yatak odalı seçenekleri ile geniş bir fiyat aralığı ve geniş emlak seçenekleri ile stüdyo dairelerin yanı sıra 3 yatak odalı spa, bar ve çatı katlarında özel havuzlu çatı katı daire seçenekleri sunulmaktadır. Geniş seçenek yelpazesi, Long Beach bölgesinde mülk satın alımlarını her bütçe için mükemmel bir yatırım fırsatı haline getirir ve alıcılar sıklıkla, beklediklerinden daha yüksek özellikli bir mülkü karşılayabileceklerini keşfederler.

İskele Long Beach
İskele Long Beach

Kuzey Kıbrıs İskele Long Beach

Ailecek tatil yapmak için ideal olan İskele bölgesi, tamamlanan ve devam eden birçok projeye sahip olup, yılın dört mevsiminde yüksek talep görmeye devam etmektedir. İskele bölgesinde devam eden ve taşınmaya hazır konut projelerinin sayısı nedeniyle bölge, yerli ve yabancı yatırımcıları çekmek için son derece etkili pazarlama faaliyetleri kaydetmeye devam ediyor.

Bölgedeki dairelerin çoğu, özellikle yaz ve bayram mevsimlerinde tamamen doludur. Aileler ve tatilciler, ister denizde, ister büyük açık yüzme havuzunda veya ısıtmalı kapalı yüzme havuzlarında sakin ve keyifli bir ortamda oyun oynayabilir ve yüzebilirler. Tatilciler, tenis ve basketbol sahaları, su sporları, spor salonu, spa, plaj voleybolu ve onları eğlendirmek için futbol sahaları gibi tesiste zaman geçirebilecekleri pek çok aktiviteyle karşılaşacaklar. Farklı apartmanlarda bulunan oyun odaları ve su kaydırağı parkı her zaman çocukların gözde mekanları arasında yer alıyor.

Gelir getirisi olan bir mülk satın almak istiyorsanız, İskele Long Beach bölgesinde alım yapmak isteyenler için iki yıl boyunca yüzde 7’lik kira garantisi de dahil olmak üzere çeşitli seçenekler bulunuyor.

Kuzey Kıbrıs’ta kiralık mülk satın almanın, özellikle de mülkünüzün keyfini çıkarmak için orada olmadığınızda hiçbir şey için endişelenmeyeceğiniz İskele Long Beach bölgesinde, birçok avantaj vardır. Kuzey Kıbrıs’ta kira geliri elde etmek isteyenler İskele Long Beach bölgesinde birçok alternatife bakabilirler.

Kuzey Kıbrıs’ta evinizi kiralamanın ne kadar karlı olduğunu merak ediyorsanız, buraya tıklayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Compare listings

Karşılaştırmak