İskele'de Satılık Evler

Kuzey Kıbrıs her zaman muhteşem plajları, Akdeniz dostu atmosferi ve yıl boyunca süren güneşi nedeniyle popüler bir tatil destinasyonu olmuştur. Bu faktörler, her yıl Kuzey Kıbrıs'a gelen yerleşimcilerin ve turistlerin sayısının artmasına katkıda bulunur. Kuzey Kıbrıs, yaşamak ve yatırım yapmak için en güvenli yerlerden biri olması ve insanların sınırsız güneş ışığına ve denize erişimine sahip olduğu eşsiz doğal çevresi nedeniyle dünyanın "en iyi korunan güneş sırrı" olarak adlandırılmıştır. Bu durum, yatırımcıların ilgisini çekmiş ve güvenini kazanmıştır, özellikle de İskele gibi bilinen tatil bölgelerine.

Birçok proje tamamlanmış ve diğerleri devam etmekte olup, bölgedeki gelişim hızı İskele'nin Kuzey Kıbrıs'ın taç giysisinin gerçek bir mücevheri olmasını sağlamaya devam ediyor. Bu ve diğer avantajlar sayesinde, Kuzey Kıbrıs'taki emlak piyasası istikrarlı bir büyüme kaydetmeye devam ediyor. Dünyanın farklı bölgelerinden insanlar, Kuzey Kıbrıs'ın yaşamak ve yatırım yapmak için daha cazip bir yer olduğunu düşünmektedir. Adanın düşük yaşam maliyeti ve eşsiz atmosferinden faydalanmak isteyen potansiyel yatırımcılardan sürekli artan bir talep vardır. Popüler İskele bölgesindeki alıcılar genellikle 45.000 ile 60.000 Euro arasında bir bütçeye sahiptir. Bu bütçeyle bir havuzlu üç yatak odalı bir villa sahibi olabilirsiniz.

Neden İskele'de bir ev almayı düşünmelisiniz

Kuzey Kıbrıs emlak piyasasındaki vergi muafiyet oranları, özellikle İskele bölgesindeki yabancı alıcılardan gelen ilgi ve talebi artırmaya devam eden birçok faktörden sadece birkaçıdır. En güzel Akdeniz plajlarına ve tarihi simgelere sahip olmanın yanı sıra, Kuzey Kıbrıs'ta İskele bölgesinde satılık olan evler de oldukça uygun fiyatlıdır. Biraz kayak yapmanın yanı sıra, güzel bir kış güneşi de bulunmaktadır. İnsanlar dostça ve kabul edici bir kültüre sahiptir. Genç nüfus için fantastik bir gece hayatı sunarken, adada yaşayan birçok emekli için daha dinlendirici etkinlikler için güçlü bir ağ bulunmaktadır.

Kuzey Kıbrıs'ın birçok avantajı vardır. Ev avcıları için daha da popüler olan bir ada ve şüphesiz dünyanın popüler bir turistik destinasyonu olarak geleceği parlak olan bir adadır. Her geçen gün yatırımcıları çeken Kuzey Kıbrıs, raporlara göre yabancılara yapılan emlak satışlarında büyük bir artış olduğunu göstermektedir. Yıllık yaklaşık 10.000 konutun yabancılara satıldığını belirten İnşaat Müteahhitleri Birliği Başkanı Cafer Gürcafer'in son raporuna göre.

İskele Long Beach, Kuzey Kıbrıs'ın en tercih edilen turistik destinasyonlarından biridir. İskele, hem genç aileler hem de emekliler tarafından giderek daha çok sevilen hızla gelişen bir şehirdir. Başkent Lefkoşa'dan sonra, Gazimağusa Kuzey Kıbrıs'ın ikinci büyük şehri olup, bakir kumsalları dünya genelinden mülk alıcıları için ana cazibe merkezlerinden biridir. Girne de tanınmış bir turistik destinasyon olmasına rağmen, giderek İskele'nin gölgesinde kalmaktadır. İskele'nin hızlı gelişimi aynı zamanda ekonomik faaliyetlerde de artışa neden olmakta ve dünya genelinden daha fazla alıcıyı cezbetmektedir. Kuzey Kıbrıs'ta ev almayı düşünen yabancılar için birçok seçenek bulunmaktadır ve diğer Avrupa ülkelerine göre İskele'de ev sahibi olmak daha kolay ve daha ucuzdur.

İskele bölgesinde gayrimenkul edinimine ilişkin herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Kuruluşundan bu yana, Noyanlar İnşaat, İskele bölgesinde birçok daire projesini tamamlamış, 3 yatak odalı, 2 yatak odalı, 1 yatak odalı ve stüdyo daire seçenekleri sunmuştur. Noyanlar'ın projeleri, yatırım yapmak istiyorsanız mükemmel fırsatlar sunar. Mevcut seçenekleri görmek ve tercihinizi yapmak için Noyanlar'ın kurumsal web sitesinin proje katalog bölümünü inceleyebilirsiniz.