İskele Long Beach bölgesi

İskele Long Beach bölgesi

Bu konum, belirgin bir Miami esintisine sahiptir. Akdeniz’in canlı mavisi, tertemiz kumsalı, yolu çevreleyen palmiye ağaçları ve iskele Long Beach projeleri karşı şeride sıralandı.

Long Beach, Kuzey Kıbrıs’ta sıfırdan inşa edilmiş ve hızla büyüyen bir banliyö olan İskele’deki en popüler cazibe merkezidir. Kuzey Kıbrıs’ın hangi bölgesinin tatil gibi koktuğunu bilmek istiyorsanız gidilecek tek yer İskeledir. Sokakta İskele’nin nerede olduğunu sorarsanız, muhtemelen sizi Long Beach’e yönlendirecektir.

İskele Long Beach bölgesi
İskele Long Beach bölgesi

Yerli ve yabancı yatırımcılardan gelen yoğun talep nedeniyle hem turizm hem de inşaat sektörü İskele’de gelişmeye devam ediyor. İskeleye tatil için gelen çoğu kişi, Long Beach konut projelerinden birinde mülk satın alarak da bunu taçlandırıyor.

İskele’deki birçok inşaat firması Long Beach bölgesinde projelerini tamamlıyor. Uygun ödeme düzenlemeleri ile sunulduğunda, denize komşu projeler hızla tükeniyor. Bu nedenle Long Beach, bölgedeki en bilinen ve ziyaret edilen destinasyondur.

Long Beach bölgesi alışverişten sağlığa, balık restoranlarından toplu ulaşıma, bisiklet yollarından su parklarına kadar çok çeşitli aktiviteler sunuyor.

Ayrıca buraya tıklayarak Kıbrıs’ta yaz aylarının nasıl geçtiğini öğrenebilirsiniz.

Compare listings

Karşılaştırmak