İskele Kuzey Kıbrıs’ta yatırım yapmanın avantajları nelerdir?

İskele Kuzey Kıbrıs’ta yatırım yapmanın avantajları nelerdir?

Kuzey Kıbrıs’ta sahilde yaşamak ister misiniz? Öyleyse, İskele’deki yeni konut projeleri ve sayısız fırsatlar ilginizi çekecektir. İskele bölgesi, Kuzey Kıbrıs’ta tatil gibi bir yaşam tarzı arayan bireylerin ilk tercihi olmaktadır. Konumu, havası ve kendine özgü İskele Kuzey Kıbrıs Long Beach avantajı ile İskele, son yıllarda gözde bir destinasyon haline geldi.

Trafik, sıkışık ülkelerden ve büyük şehirlerden sıkılanların açık ara en yaygın derdi. Kuzey Kıbrıs’ta trafik olacak mı diye merak ediyorsanız cevap evet. Özellikle Girne ve Lefkoşa bölgelerinde trafik her geçen gün büyük bir sorun haline geliyor. Öte yandan İskele bölgesi, trafikten uzak bir yaşam sağlıyor. İskele, modern mimarisi ile halen gelişmekte olan bir bölgedir ve daha iyi altyapı ve planlamaya sahiptir. Konut projelerinde otoparklar yaygındır ve düzensiz park etme konusunda herhangi bir zorluk yaşanmaz. Bu nedenle İskele, normalde huzurlu ve kazasız bir yaşam tarzı hayal edenlerin zihninde öne çıkıyor.

Bazen bir adada yaşamayı ve yüzememeyi düşünmek yorucu olabilir. Örneğin Lefkoşa, adanın merkezinde yer aldığı için denizi görmeyen bir şehir. İş merkezi ve başkent olması nedeniyle çeşitli nedenlerle tercih edilmektedir. Dipkarpaz ve İskele, Kuzey Kıbrıs’ın popüler tatil yerleri arasındadır. Ancak Girne şehir merkezinde yüzecek herhangi bir yer bulunmuyor.

İskele Kuzey Kıbrıs
İskele Kuzey Kıbrıs

Denizin Berraklığı İskele Kuzey Kıbrıs

Denize gitmek için doğuya ve batıya seyahat etmeli ve genellikle mevcut olanakları kullanmalısınız. Sahil kenti İskele, Kuzey Kıbrıs’ın mücevherlerinden biridir. İskele Kuzey Kıbrıs, Long Beach olması nedeniyle ayrı bir avantaja sahiptir. Yolun karşısına geçip yılın neredeyse her günü dilediğiniz yerde yüzebilirsiniz.

Eski bina yerine yeni bina tercihi kullanım açısından daha sağlıklıdır. Bu da, kentin yapılarının büyük çoğunluğunun yeni olması nedeniyle İskele’yi hem turistler hem de bölge sakinleri için çekici kılan bir diğer önemli nedendir. Bu, Kuzey Kıbrıs’ta yatırım yapmak isteyen herkes için ayrı bir avantajdır. Kuzey Kıbrıs’ın diğer bölgelerine kıyasla İskele sitelerinde benzersiz bir kolaylık vardır. Kuzey Kıbrıs İskele sizin için değişmez bir bölge olacaktır.

Örneğin Girne’de ev almak istiyorsanız nakit ödemeniz veya banka kredisi çekmeniz gerekiyor ancak İskele bölgesindeki konut projelerini yürüten inşaat firmalarından borç alabilirsiniz. İskele’deki bazı inşaat şirketleri, %30 peşin veya %40’a kadar teslimatta, kalan %30’u ise teslimattan 24 veya 48 ay sonra faizsiz olarak ayarlayabilir. Bu, müşterilere daha fazla güven verirken kolay bir ödeme planı sağlar.

İskele bölgesinde emlak yatırımları karlı olarak değerlendiriliyor. Kuzey Kıbrıs emlak piyasasında özellikle İskele bölgesinde yatırımcılar için kısa vadeli kira getirisi kazançlı bir seçenek. Bölge hem yerli halk hem de turistler için bir tatil yeri olarak popüler olduğu için talep sürekli yüksek. İskele’den mülk satın alanlar, aylık veya yıllık kiralamaya göre daha kısa sürelerle kiralayarak çok daha yüksek kira getirisi elde edebiliyor. Ev sahibi yerine birçok inşaat şirketi, makul bir servis ücreti karşılığında prosedürü denetler. Yatırım evi alıcıları için bu artı kazanç modeli anlamına gelir ve yatırımcı bundan faydalanır.

Tüm bu gerçekler göz önüne alındığında, yatırımcıların tercih ettikleri bir bölge olan İskele’ye yatırımcıların artan ilgisinin sebepleri ortaya çıkıyor. Artan ilgi üzerine inşaat firmaları da İskele’ye yöneliyor. Başlayan her yeni proje, bir öncekinden daha donanımlı ve daha çekicidir. Diğer bir deyişle, İskele, Kuzey Kıbrıs’ta yazlık evlerden çok markalı konut projeleriyle ün kazanıyor.

İskele, Kuzey Kıbrıs’ın yaşam ve yatırımın kesiştiği şehirlerden biridir. İskele bölgesine yatırım yapmak hem büyük kazançlar elde etmek hem de keyifli bir tatil geçirmek için iyi bir seçenek. Çünkü İskele Kuzey Kıbrıs bölgesi hem tatille iç içedir, hem de muhteşem bir doğası vardır. Ayrıca gelir konusunda da gayrimenkul sınıfında en öndedir. Bu nedenle, gönül rahatlığıyla İskele Kuzey Kıbrıs bölgesine yatırım yapabilirsiniz.

Ayrıca mülk satın alımı konusunda, buraya tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz. Mülk satın alımında bazı sınırlandırmalar vardır. Ancak Kıbrıs’ta mülk almanızın önüne de hiçbir zor engel bulunmuyor. Diğer makalelerimizi inceleyerek tüm prosedürler hakkında detaylı bilgiler edinebilir, güvenilir bir şekilde istediğiniz bölgeden evinizi alabilirsiniz.

Compare listings

Karşılaştırmak