Gazimağusa’ya dev yatırım Angel Towers

on yıllarda yatırımın yoğunlaştığı bölgelerin başında gelen Gazimağusa’ya yepyeni bir proje geliyor. Ülkemizin tecrübeli inşaat şirketlerinden Noyanlar Group tarafından yürütülen projede temel çalışmaları başladı.

Angel Tower’s temel çalışmalarını, mimar ve mühendislerden oluşan ekibi ile yerinde izleyen Noyanlar Group Direktörü Ahmet Noyan, bu projenin Gazimağusa’nın dinamiğini değiştirecek bir çalışma olduğunu vurguladı. Proje oluşumunu, ülke ihtiyaçlarını göz önüne alıp analiz ettikten sonra planladıklarını söyleyen Noyan, her zaman kalite odaklı çalıştılarını ve bunun getirisini müşteri geri dönüşlerinde çokça gördüklerini ifade etti.

Gazimağusa’nın en merkezi konumunda yapılan Angel Tower’s bünyesinde rezidans ve alışveriş merkezi bulunacak. Anahtar teslim tarihi 2019 olan Angel Tower’s, şimdiden yoğun bir ilgi görmekte. Gazimağusa’daki Üniversiteler, banka, alışveriş merkezi, devlet dairelerine olan yakınlığı ile ön plana çıkan projede, ofisler, bodrum ve sende katlı dükkanlar, restoran, spor salonu ve kapalı otopark bulunacak.

               

Her Yere Sadece ‘’1’’ Dakika!

 

Noyanlar Group Satış Direktörü Zarif Noyan bu projenin özellikle yerli halk için kaçırılmaması gereken bir yatırım fırsatı olduğunun altını çizerek, Gazimağusa’nın kalbine yeni bir renk getireceklerini söyledi.

Noyan: ‘’Şehirdeki her yere sadece 1 dakika’da ulaşabileceğimiz mükemmel bir konumdayız. Rezidans’larımızın planını yaparken, müşteri memnuniyeti, kalite ve ergonomiyi bir araya getirdik. Özellikle dükkanların altında yapılacak bodrum katları, müşterilerimizin alanlarını fazlasıyla arttırıyor ve bu iş içinde büyük kolaylık sağlıyor’’ şeklinde konuştu.

Gazimağusa’nın en değerli yerlerinden birine inşa edilen Angel Tower’s için yoğun talep olduğunu belirten Zarif Noyan, ‘’Özellikle yatırım yapmak isteyenlerin ve iş kurmak isteyenler bu projemize yoğun ilgi gösteriyorlar. 2019 yılında teslim edeceğimiz Angel Tower’s detaylarını web sitemiz olan www.noyanlar.com adresinden inceleyebilirsiniz’’ diye konuştu.

3-copy8

Compare listings

Karşılaştırmak