Akdeniz'de Ayrıcalıklı Yaşam Sizlerle

Bize Ulaşın

Bu formu doldurun ve satış temsilcilerimizden biri kısa süre içinde sizinle iletişime geçsin!


Four Seasons Life

Servis ve Aktiviteler

Four Seasons Life projesi, Kuzey Kıbrıs’ın İskele bölgesinde eşsiz konumu ile üç kıtayı birleştiren Akdeniz’in en güzel ve en doğal yerinde hayat buluyor. Four Vision Development’in en yeni projesi olan Four Season Life, Kuzey Kıbrıs’ın en köklü 4 inşaat firmasının ortaklaşa kurduğu bir gayrimenkul yatırım ortaklığıdır.

Noyanlar Şirketler Grubu’nun, Döveç Grup, Recaioğlu Grup ve Tunalı Grup’tan oluşan bu ortaklığın garantisi altında bulunan Four Season Life Projesi sizlere sunuluyor. Kuzey Kıbrıs’ın eşi benzeri olmayan, denize sıfır olan bu özel proje çok özel fiyatlarla ve kolay ödeme koşullarıyla sizleri bekliyor. Bu projede, güneşin, denizin ve eşsiz plajıyla kendi huzurunuza, dinginliğinize ve konforunuza ulaşmanızı sağlamak için bu yola çıktık.

Portföyünde; Sea Wave, Sea Star, Sea Storm, Sea Shell, Sea Pearl, Sea Gate gibi 6 farklı model seçeneğini sunan proje, İskele Boğaz Bölgesi’nde yer almaktadır. Four Season Life,  stüdyo, 1+1, 2+1 apartman daire ve 2+1, 3+1 müstakil villalardan oluşmaktadır. Tarihi yerleri ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Kıbrıs adasının en müstesna yerlerinden biri olan, milli park ile şehirlerarasında köprü görevini yapan İskele Körfezinde muhteşem bir konuma sahip, denize sıfır olan projemiz, 102,000m² üzerine inşa edilerek hem yatırımcının hem de tatilcilerin dikkatini çekmekte.

Toplam 420 konuttan oluşan bu özel projede, 100 adet blokta 420 adet konut, 12 adet dükkân ile gününüzün her anını eşsiz ayrıcalıklarla donatılmış ve size özel plajınızda ayrıcalıklı bir yaşam sizlerin olacak.

Long Beach sahiline sadece 500 metre mesafede, Mağusa şehir merkezine 10 dakika sürüş mesafesinde bulunan konutlarımızda kendinizi hep ayrıcalıklı hissedeceksiniz. Sadece evlerin içinde değil, evlerin dışında geçirilecek zamanın da ustalıkla kurgulandığı Four Seasons Life sahil evleri, hem evinizin içinde hem de evinizin dışında kaliteli zaman geçirerek size çevrenin doğal dokusunu konforla buluşturan huzurlu ve güvenli bir hayat sunuyor.

Proje içerisinde restoranlar, açık kapalı spor alanları, masaj salonu – SPA ve bisiklet ve yürüyüş yolları yanı sıra çocuk oyun alanları, market, güzellik salonu, yüzme havuzu, agua park, çocuk oyun alanları, havuz içerisinde ve kumsalda bar keyfi, su sporları sitenin değerini ve yaşam kalitesini sizler için artırmaktadır.

Proje Kataloğu

6 Farklı Tip Konut Seçeneği

Lütfen detaylarını görmek istediğiniz projeyi seçiniz

Four Seasons Life Projesi

Kuzey Kıbrıs, İskele, Long Beach, bölgesinde inşa edilmektedir.

Compare listings

Karşılaştırmak