Akdeniz'de Ayrıcalıklı Yaşam Sizlerle

FOUR SEASONS LIFE

Servis ve Aktiviteler

Four Seasons Life projesi, Kuzey Kıbrıs’ın İskele bölgesinde eşsiz konumuyla, üç kıtadan birçok yaşam tarzını bir araya getirerek, Akdeniz’in en çekici ve doğal noktalarından biri haline geliyor.

Four Season Life, Kuzey Kıbrıs’taki dört ünlü inşaat şirketi arasında bir gayrimenkul yatırım ortaklığı olan Four Vision Development tarafından yürütülen diğer projelerin en yenisidir.

Four Season Life projesi, Noyanlar Şirketler Grubu, Döveç Grubu, Recaioğlu Grubu ve Tunalı Grubu’nun ortaklığında sizlere sunulmaktadır.

Eşsizliği ile deniz kıyısında yer alan bu harika proje, cazip fiyatlar ve esnek ödeme seçenekleriyle sizleri bekliyor. Güneşi, denizi ve eşsiz kumsalı ile proje, konaklamanız boyunca huzur, dinginlik ve konforu bir arada yaşamanız için yola çıkıyor.

İskele Boğaz bölgesinde yer alan projede Sea WaveSea Star, Sea StormSea ShellSea Pearl ve Sea Gate olmak üzere altı model alternatifi sunuluyor. Four Season Life’ta stüdyo daireler, 1+1, 2+1 daireler ve 2+1, 3+1 müstakil villalar da bulunuyor.

102.000 m2 üzerine inşa edilen denize sıfır projemiz, milli park ve şehirler arasında köprü kuran tarihi yapıları ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Kıbrıs adasının en nadide yerlerinden biri olan İskele Körfezi’ndeki muhteşem konumu nedeniyle yatırımcıları ve tatilcileri cezbetmektedir. 100 blokta 420 konut ve 12 dükkandan oluşan bu eşsiz proje, günün her anını unutulmaz kılmak için olağanüstü konforlarla donatılmış özel plajınızda size ayrıcalıklı bir yaşam sunacak.

Long Beach’e 500 metre, Gazimağusa şehir merkezine araçla 10 dakika mesafede olan daireler, kendinizi her zaman ayrıcalıklı hissettirecek.

Size evinizin içinde ve dışında kaliteli zaman geçirme lüksünü yaşatmak için ustalıkla tasarlanmış Four Seasons Life sahil evleri, konforu ortamın doğal dokusuyla buluşturan, huzurlu ve güvenli bir yaşam sunuyor.

Daha önceki projelerimizde olduğu gibi restoranlar, açık ve kapalı spor alanları, masaj salonu-SPA, bisiklet ve yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, market, güzellik salonu, yüzme havuzu, bar ve su sporları sitenin değerini artıran birçok tesis arasında yer almaktadır. Ayrıca sakinleri için kaliteli bir yaşam garanti eder.

Proje Kataloğu

Proje Görselleri
Proje Detayları

Four Seasons Life Projesi

Kuzey Kıbrıs, İskele, Long Beach, bölgesinde inşa edilmektedir.

Compare listings

Karşılaştırmak