Daha İyi bir yaşam tarzıyla kendinizi şımartın

BELLAGIO

Servis ve Aktiviteler

Akdeniz’in yeni cazibe merkezi İskele ’de Bellagio- Lüksün hayat bulmuş hali.  Doğanın ve denizin kalbinde lüks yaşamın sınırsız konforunu keşfetmenizi sağlıyor.

Estetik ve fonksiyonel özelliklerle tasarlanan villa konforunda geniş daireler, teras ve balkonlar, yüksek tavanlı mimarisi ile yanı başınızdaki korunun temiz oksijenini evinize taşıyor…

Doğanın ve denizin kalbinde lüks yaşamın sınırsız konforunu keşfedin …

Bellagio projesinde toplamda 281 daire bulunmaktadır. Stüdyo ve 1+1 ve Stüdyo ve 1+1 Penthouselar ile eşsiz Long Beach manzarası eşliğinde hayallere dalacaksınız

Bellagio projesi, şehir ve tatil yaşam tarzlarını birleştirerek, sakinlerine 365 günlük lüks bir tatil deneyimi yaşatıyor.

Bellagio ’ya ait özel plaja 200 metre, İskele Medical Center’a 50 Metre mesafede ve şehir merkezine 2 Km mesafesi ile kolay ulaşım imkânı sağlayan eşsiz projemiz, konumu itibari ile konut amaçlı uygun ve kira getirisi arayan yatırımcılar için cazip bir konuma sahiptir.

İçerisinde kapalı, açık yüzme havuzları, kapalı otoparkı çocuk oyun alanları, restoranlar, yeşil alanlar, spor ve masaj salonları, sauna, restoran ve çatı Barı, eğlence güzellik ve sağlık merkezi, temizlik hizmeti, süpermarket ve paket servis hizmeti, sakinlerine sunulan hizmetlerden sadece birkaçıdır.

Kıbrıs’ın kalbinde bulunan Bellagio Projemiz Ercan Havalimanına 50, Larnaka Havalimanına 65 Km mesafede bulunmaktadır.

Proje Kataloğu

Proje Görselleri
Proje Videoları
Play Video

Bellagio

Lüksün Vücut Bulmuş Hali

Compare listings

Compare