ARAÇ KİRALAMA

Kiralamak istediğiniz aracı seçerek formu doldurabilirsiniz.
Image Image

NOYANLAR
ARAÇ KİRALAMA

Noyanlar Rent-a-Car hizmetimizle Kıbrıs'ın göz alıcı manzaraları parmaklarınızın ucunda.
Araç filomuz uygun fiyatlarımız ve müşteri hizmetlerimiz ile desteklenmektedir. Görmek isteyeceğiniz çok sayıda yer ve bu güzel adada yapmak isteyeceğiniz şeyler göz önünde bulundurulduğunda, sizi Kıbrıs'ın diğer ucuna götürmek için araba kiralamanız tavsiye edilir. Diğer ulaşım araçları kesinlikle yardımcı olur, ancak adanın güzelliklerinin tam anlamıyla tadını çıkarmakla sınırlıdır. İster iş gezisi ister tatil için burada olun, Noyanlar Rent-a-car sizin için ideal araç kiralama hizmetine sahiptir. Rekabetçi fiyatlarımız, araç filomuz ve müşteri hizmetlerimizle 2013 yılından beri müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Şartlar ve Kurallar

The following terms and requirements apply for our car rental services: Araç kiralama hizmetlerimiz için aşağıdaki şart ve koşullar geçerlidir:
 • Geçerli bir kimlik veya pasaport
 • Sürücü ehliyeti: tüm uluslarası ve ulusal ehliyetler geçerlidir
 • Ek sürücüler: Tüm ikincil sürücüler Kuzey Kıbrıs’ta yasal olarak sürebilmeleri için geçerli bir kimlik belgesi veya pasaport ve bir sürücü belgesi sağlamaları gerekmektedir
 • En az 3 günlük kiralama süresi
 • Yaş sınırı minimum 23 olması gerekmektedir
 • Car

  Dikkate Alınması Gereken Şeyler

  Kuzey Kıbrıs’ta trafik soldan akmaktadır ve yol işaretleri uluslararasıdır. Araçlarımız sadece Kuzey Kıbrıs’ta sürülmekte ve tam sigortalıdır. Araçların Güney Kıbrıs’ta sürülmeleri yasaktır ve sigorta orada geçerli değildir.
  Lütfen Araç Seçmek İçin Aşağıdaki Formu Kullanın.

  Araçlarımız