NOYANLAR GROUP

Emlak Yönetimi & Kiralama Noyanlar Şirketler Grubu’nun temeli, 1970 yılında tecrübeli ve yetenekli yüksek mimar Gökhan Noyan ile Arken Mimarlık ve Mühendislik LTD.’nin Kuzey Kıbrıs’ta yeni bir inşaat ve mühendislik şirketi kurmaya karar vermeleriyle atılmıştır. İnşaat mühendisi Mustafa Noyan, 1986 yılında şirkete katılmıştır. Mağusa ve Kuzey Kıbrıs’ın diğer bölgelerinde, yüksek kaliteli ve bütçeye uygun 70 üzeri apartman inşa edilmiştir.

Noyanlar Group Of Companies

Noyanlar Şirketler Grubu'nun geçmişi 1970'lerde, yetenekli ve tecrübeli bir mimar olan Gökhan Noyan'ın Arken Mimarlık ve Mühendislik LTD ile birlikte Kuzey Kıbrıs'ta yeni bir inşaat ve mühendislik şirketi kurmaya karar vermesiyle başlamıştır. 1986 yılında inşaat mühendisi Mustafa Noyan ekibe katıldı. Gazimağusa ve Kuzey Kıbrıs'ın diğer bölgelerinde 70'den fazla daire yüksek kalite standartlarına uygun ve uygun fiyatlarla inşa edildi.

Neden Bİz ?

Günümüz dünyasında, yaşam tarzımız, değerlerimiz, ihtiyaçlarımız sürekli değişim içindedir. Ancak içinde yaşadığımız evler, bizlere gerekli konfor ve güvenliği sürekli sağlamalıdır. Bu yüzden biz, her yeni projeye başladığımızda çok daha fazla emek sarf ederek, sizler için maksimum konfor, rahatlık ve güvenliği sağlamaya çalışıyoruz.

Mİsyonumuz

Hedeflerimiz, şirketin gelecek başarılarına yön vermektedir.

Müşteri memnuniyeti şirketimizin başarısının yapı taşıdır.

Rakiplerimizin önüne geçmek için değil, müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Uzun vadeli plan ve hedeflere ulaşmamızı sağlayan müşteri memnuniyeti, güçlü ortaklıklar, yüksek performans ve doğru projeler vizyonumuzu oluşturan faktörlerdir.

Değerlerİmİz

Kararlarımızın ve icraatımızın temelinde yer alan değerlerimiz:

Kişiye Özel Proje
Müşteri Memnuniyeti
İnşaat Kalitesi

Etnİk & Kültür

Çalışanlar: Çalışanlarımız ile olan kaliteli ilişkimiz, birbirimize duyduğumuz saygı, aramızdaki eşitlik ve güvenden oluşmaktadır.

Prensİplerİmİz

Noyanlar Şirketler Grubu, kalite ve güven gibi kavramların değerlerini bilerek gelişen bir şirket olarak, uluslararası emlak piyasasındaki konumunu hızla güçlendirmektedir. Temel ilkelerimiz olmadan bu saygınlık ve başarılı gelişme elde edilemezdi.

Copyrights © 2020 All Rights Reserved by Noyanlar Group of Companies