Şehir Hayatını ve Tatil Hayatını Bir Arada Yaşayın

Bize Ulaşın

Bu formu doldurun ve satış temsilcilerimizden biri kısa süre içinde sizinle iletişime geçsin!


21. Royal Sun Elite Residence

Servis ve Aktiviteler

Royal Sun Elite Residence, gayrimenkul sektöründe güven ve kaliteli hizmeti müşterilerine sunan, Noyanlar Group of Companies bünyesinde bulunan Noyanlar Construction tarafından yürütülmektedir.

Royal Sun Elite Residence Projesi, Royal Sun Residance Projesine duyulan yoğun ilgiden dolayı istek ve taleplere göre özel olarak tasarlanmıştır.

Hem şehirde hem de adeta bir tatil köyünde ikamet ediyor olmanın karşı konulmaz cazibesini yaşamak istiyorsanız istikametiniz Royal Sun Elite Residence projesi olmalı.

Royal Sun Elite Residence,  stüdyo, 1+1, 2+1 apartman daire, stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 penthouselar ve 2+1 müstakil villa ile 3+1 yarı müstakil tripleks villalardan oluşmaktadır.

Geniş ve ferah bir alan içerisinde konumlanan Royal Sun Elite Residence Projesi, çeşitli imkânları, sosyal aktivite alanları, 90 dönüm alan içerisinde, 1122 adet konutu ve 10 farklı model seçeneği ile müşterilerimize kaliteli bir yaşam stili sunuyor.

Royal Sun Elite Residence; portföyünde Carnelian Blocks, Jade Blocks, Aquamarine Blocks, Turquoise Blocks, Jasper Blocks, Sapphire Homes, Ruby Homes, Onyx Blocks, Garnet Blocks, Larimar Blocks gibi 10 farklı model seçeneğini sunan proje, İskele Long Beach bölgesi’nde yer almaktadır.

Royal Sun Elite Residence Projesi, sakinlerine hem şehir hayatını hem de tatil hayatını bir araya getirerek 365 gün tatil tadında bir hayat vaat ediyor.

Konumu itibariyle deniz sahiline ve şehir merkezine kolay ulaşım imkânına sahip olan eşsiz projemiz; daha çok ikamet etmek amacıyla tercih edilen bölge, kira getirisi sağlamak isteyen yatırımcıları da kendine çekiyor.

Proje sakinlerine; sağlıklı, refah ve yüksek standartlarda bir yaşam kalitesi sunmayı amaç edinen Noyanlar Grup, site içi aktiviteleri, dükkânları ve güvenlik imkânları sunuyor.

Yüzme havuzları, tenis kortu, çocuk oyun alanları, restoran, yeşil alanlar, bisiklet ve yürüyüş yolları, spor ve masaj salonları, sauna, restoran ve kafeler, eğlence güzellik ve sağlık merkezi, temizlik hizmeti, banka, eczane, süpermarket ve eve servis gibi hizmetleri alıcılarına sunuyor.

Proje Kataloğu

10 Farklı Tip Konut Seçeneği

Lütfen detaylarını görmek istediğiniz projeyi seçiniz

21. Royal Sun Elite Residence Projesi

Kuzey Kıbrıs, İskele, Long Beach, bölgesinde inşa edilmektedir.

Compare listings

Karşılaştırmak