Derinden Hissedeceğiniz Yeni Bir Hayata Hazır Olun

Bize Ulaşın

Bu formu doldurun ve satış temsilcilerimizden biri kısa süre içinde sizinle iletişime geçsin!


20. Sea Pearl Residence

Servis ve Aktiviteler

Sahip olduğu güçlü referansı, kaliteli ve kapsamlı projeleriyle Noyanlar Şirketler Grubu, yine sunduğu eşsiz imkânlarla; hayatın tadını çıkarmak isteyen siz sayın müşterilerimizin huzuruna çıkıyor.

İskele Long Beach Bölgesi’nde konumlanan Sea Pearl Residence ile; doğal alanları, geniş bahçeleriyle ve yeşil alanlar içerisinde villa ve apartman seçeneklerini bir arada bulunduran Long Beach’in en gözde projelerinden birini sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Tüm yapılarının fonksiyonelliği, mimari çizgisi ve özgünlüğü ön planda tutularak planlanan ayni zamanda evinizin sıcaklığı ile kalite ve konforun bir araya geldiği Sea Pearl Residence’ta tüm alışkanlıklarınız değişecek ve yaşam kaliteniz artacaktır.

Her metrekaresinde ferah yaşam alanı sunmayı hedefleyen proje; toplamda 52 adet, 150m2- 170m2 seçeneklerinden oluşan geniş bahçeli 3+1 müstakil villalar, yine deniz manzarasının keyfini çıkarabileceğiniz Sea Pearl Residence’te, 1+1, 2+1, 3+1 dairelerden oluşan 2 adet apartman bulunuyor.

Modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, kaliteli ve güvenilir lüks konut özelliklerini aynı çatı altında toplayan Sea Pearl Residence’ta tüm detaylar sizler için düşünüldü.

Tertemiz plajı ile Long Beach sahilinin tüm avantajlarını da beraberinde getiren projede; yürüyüş ve bisiklet yolları, çocuk oyun alanları, piknik alanı, ortak yeşil alanlar, yüzme havuzları, güvenlik ve daha pek çok aktivite olanağı sunulmaktadır.

Konforunuz için tasarlanmış geniş teraslarda, aileniz ve sevdiklerinizle hoş zamanlar geçirmenin fırsatını yakalayacaksınız.

Yeni proje, bulunduğu lokasyon itibarıyla, gerek sosyal gerek gündelik ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz noktalara kolay ulaşım imkânıyla size şimdiden çok cazip bir yatırımın kapılarını aralıyor.

Sea Pearl Residence, denize yürüme mesafesinde olup; market, okul veya hastane gibi gündelik ihtiyaçların kolaylıkla giderilebileceği bir konumda yer almaktadır.

Proje Kataloğu

20. Sea Pearl Residence - Proje videolar

3+1

20. Sea Pearl Residence Projesi

Kuzey Kıbrıs, İskele, Long Beach, bölgesinde inşa edilmektedir.

Compare listings

Karşılaştırmak