Barış ve Mutluluğu Bir Arada Yaşayabilirsiniz

Bize Ulaşın

Bu formu doldurun ve satış temsilcilerimizden biri kısa süre içinde sizinle iletişime geçsin!


19. Park Residence

Servis ve Aktiviteler

Kuzey Kıbrıs’ın eşsiz sahillerinden biri olan ve doğal güzelliği ile dikkat çeken Long Beach sahiline sadece 200 metre uzaklıkta olan Park Residence projesi, sizlere huzurlu bir yaşam vaat ediyor.

Long Beach’ in eşiğinde yer alan yeni projemizle, konut yaşantısının sınırlarını, Park Residence’le tek bir çatı altında toplayarak yeni bir düzeye taşıyoruz.

Noyanlar Group of Companies bünyesinde bulunan Noyanlar Construction tarafından yürütülen, toplam 11 blok ve 530 konuttan oluşan lüks proje; sizlere geniş balkonlara sahip stüdyolar, 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler sunmaktadır.

Portföyünde Freezia, Daisy, Tulip, Carnation, Orchids, Bougainville, Lily, Lavender ve Rose Apartmanları gibi farklı model seçenekleri sunan proje, İskele Long Beach Bölgesi’nde yer almaktadır.

Ayni zamanda ihtiyacınız olan spor, dinlenme alanları ve eğlence olanaklarıyla birlikte Park Residence içerisinde çeşitli mağazalar da yer almaktadır.

Park Residence Projesi, günümüz modern mimari dokusuna uygun olarak, barış ve mutluluğu bir arada yaşayabilmeniz için tasarlanmış, keyifle doğa manzarası izleyebileceğiniz geniş balkonlu, deniz kokusunu içinize çekeceğiniz daireleri barındırıyor.

Bölgenin sosyal projeleri arasında yer alan Park Residence’ta, açık ve kapalı yüzme havuzları, oyun ve aktivite alanları, yürüyüş parkurları, yeşil alanlar, fitness salonunu ve golf sahası sayesinde yaşam kalitenizi en üst seviyeye çıkarıyoruz.

Ayni zamanda geniş oturma alanı ve barbekü keyfini de çıkarabileceğiniz doğa yaşantısını sizlere bir arada sunuyoruz.

Konumu itibariyle denize ve şehir merkezine kolay ulaşım imkânına sahip olan eşsiz projemiz; banka, market, okul ve hastane gibi birincil ihtiyaçların giderilmesinde de ev sahipleri için cazip bir yatırım alternatifi olmayı hak ediyor.

Proje Kataloğu

19. Park Residence - Proje videolar

2+1

19. Park Residence Projesi

Kuzey Kıbrıs, İskele, Long Beach, bölgesinde inşa edilmektedir.

Compare listings

Karşılaştırmak