Güneşin Doğuşunu Balkonunuzdan Keyifle İzleyin

Bize Ulaşın

Bu formu doldurun ve satış temsilcilerimizden biri kısa süre içinde sizinle iletişime geçsin!


18. Royal Life Residence

Servis ve Aktiviteler

Royal Life Residence projesi, gayrimenkul sektöründe güven ve kaliteli hizmeti müşterilerine sunan, Noyanlar Group of Companies bünyesinde bulunan Noyanlar Construction tarafından yürütülmektedir.

Long Beach Bölgesi’nin en gözde yerlerinden biri olan Royal Life Residence 550 adet konutu ile gerek bulunduğu konumdan gerekse konut alıcılarının tüm ihtiyaçlarına karşılık veren kapsamlı bir projeyle sizlere konforlu bir yaşam vaat ediyor.

Hayatınızı sonsuza kadar özel kılacak proje; Deniz manzaralı stüdyo ve 1+1 seçeneklerinden oluşan daireleri, siz sayın müşterilerimize Long Beach sahiline 100 metre uzaklıkta yer alan, her sabah güneşin doğuşunu balkonunuzdan izleyebileceğiniz bir ömür boyu tatil yapma imkânı sunuyor.

Portföyünde Poseidon A Apartmanları ve Poseidon B Apartmanları gibi farklı model seçenekleri sunan proje, İskele Long Beach Bölgesi’nde yer almaktadır.

Bölgenin sosyal projeleri arasında yer alan Royal Life Residence’ta açık yüzme havuzu, su kaydıraklı çocuk yüzme havuzu ve çocuklar için oyun ve aktivite alanları, kuaföründen güzellik salonuna, marketinden, temizlik servisine kadar olan zengin sosyal donanımıyla ev sahiplerini bekliyor.

Sadece yüzme havuzu ile yetinmeyip çeşitli sportif aktiviteleri yapabileceğiniz proje; temiz havada sporu sevenlere açık hava spor alanları, binicilik kulübü ve daha pek çok aktivite olanağı sunmaktadır.

Royal Life Residence projesi’nin mimarisinde ağırlıklı olarak pencere ve balkonlara yer verilmiş. Bu sayede proje ferah daireler barındırma özelliği taşıyor.

Geniş peyzaj ve aktivite alanlarının yanı sıra, arzuladığınız diğer her şey sizler için düşünüldü. Evinizin balkonunda yemeğinizi ve içeceğinizi deniz manzarasına karşı içebilmenin, yüzme havuzunda ve oyun alanlarında oynayan çocuklarınızın keyfini ve aldığınız her nefeste deniz kokusunu içinize çekmenin ayrıcalığını Royal Life Residence’ta bulacaksınız.

Konumu itibariyle deniz sahiline ve şehir merkezine kolay ulaşım imkânına sahip olan eşsiz projemiz; banka, market, okul ve hastane gibi birincil ihtiyaçların giderilmesinde de ev sahipleri için cazip bir yatırım alternatifi olmayı hak ediyor. Daha çok ikamet etmek amacıyla tercih edilen bölge, kira getirisi sağlamak isteyen yatırımcıları da kendine çekiyor.

Proje Kataloğu

18. Royal Life Residence - Proje videolar

Stüdyo

18. Royal Life Residence Projesi

Kuzey Kıbrıs, İskele, Long Beach, bölgesinde inşa edilmiştir.

Compare listings

Karşılaştırmak