Hayallerin Gerçeğe Dönüştüğü Yer

Bize Ulaşın

Bu formu doldurun ve satış temsilcilerimizden biri kısa süre içinde sizinle iletişime geçsin!


17. Royal Sun Residence

Servis ve Aktiviteler

Kuzey Kıbrıs’ın en büyük sitesi projesi olan Royal Sun Residence projesi, gayrimenkul sektöründe 48 yıllık bir geçmişi olan Noyanlar Group of Companies bünyesinde bulunan Noyanlar Construction tarafından yürütülmektedir.

Özenle tasarlanmış, yatırıma uygun olan modern konutlardan oluşan Royal Sun Residence, hayallerin gerçeğe dönüştüğü yepyeni bir hayata merhaba demek için sizleri bekliyor.

Büyük bir alan içerisinde inşa edilen, Royal Sun Residence projesi çeşitli imkânları, sosyal aktivite alanları ve 950 adet konutu ile Kuzey Kıbrıs’ın en büyük site olma özelliğini de taşıyor.

Portföyünde Aqua Apartmanları, Wave Apartmanları, Stream Triplex Houses, Sandy Apartmanları, River Apartmanları, Potamic Apartmanları, Pearl Triplex Houses gibi 7 farklı model seçeneğini sunan proje, İskele Long Beach Bölgesi’nde yer almaktadır.

Proje kapsamında, stüdyo, 1+1, 2+1 apartman daireler ve 2+1, 3+1, 3+2 villa olmak üzere sizlere tercih olanağı sağlıyor.

Noyanlar Construction tarafından inşa edilen ve hemen teslime uygun olan proje çok cazip fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

Denize yürüme mesafesinde olan proje, her kesime hitap eden sosyal olanaklar sağlamaktadır. 3 adet açık yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahası, bisiklet ve yürüyüş yolları, geniş park alanları, güvenli site girişi, spor ve masaj salonları, sauna, restoran ve kafeler, eğlence ve sağlık merkezi, temizlik hizmeti, süpermarket servis gibi hizmetleri alıcılarına sunuyor.

7 Farklı Tip Konut Seçeneği

Lütfen detaylarını görmek istediğiniz projeyi seçiniz

17. Royal Sun Residence - Proje videolar

2+1

çatı katları

17. Royal Sun Residence Projesi

Kuzey Kıbrıs, İskele, Long Beach, bölgesinde inşa edilmiştir.

Compare listings

Karşılaştırmak