+16 Sea Life Plus

Dört Mevsim Yaşama veya Yatırıma Uygun Bir Proje

Bize Ulaşın

Bu formu doldurun ve satış temsilcilerimizden biri kısa süre içinde sizinle iletişime geçsin!


16. Sea Life Plus

Servis ve Aktiviteler

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en popüler tatil beldelerinden biri olan İskele, Long Beach bölgesi dört mevsim yaşamaya ve yatırıma uygun birçok konut projesine ev sahipliği yapıyor. Onlardan biri “Sea Life Long Beach Residence”.

Yeşilin ve mavinin en güzel renkleriyle günün erken saatlerinde başlayan hayat, yılın her mevsiminde aynı güzellikte devam ediyor.

gibi farklı model seçenekleri sunan proje, Sea Star Apartments ve Sea Shell Apartments portföyünde İskele Long Beach Bölgesi’nde yer almaktadır.

ile tanışmaya ne dersiniz “Sea Life Long Beach Residence” Kendinizi yılın dört mevsimi tatildeymiş gibi hissedeceğiniz huzurlu ve konforlu bir yaşama adım atmak için hemen şimdi projeniz var mı?

Her metrekaresinde ferah yaşam alanları sunmayı hedefleyen proje; stüdyo, 1+1, 2+1 ve 1+1 penthouse seçeneklerinden oluşan daireleri siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. tarafından inşa edilen proje, Noyanlar Construction hemen teslime hazır, çok cazip fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

Sea Life Long Beach Residence, bölgenin sosyal projeleri arasında yer alan açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk oyun alanları ve aktivite alanları, kuaför, güzellik salonu, market, temizlik hizmeti, barbekü ve piknik alanları ile ev sahiplerini bekliyor.

Proje, temiz havada spor yapmayı sevenler için açık hava spor alanları, tenis kortları ve daha birçok aktivite sunuyor. Bölgenin değerini artıran birçok AVM’ye yakın olması da yatırım amaçlı konut almayı düşünenler için avantaj sağlıyor.

Konumu itibariyle şehir merkezine ulaşımı kolay olan eşsiz projemiz banka, kafe-bar, okul, hastane gibi birincil ihtiyaçların karşılanmasında ev sahipleri için cazip bir yatırım alternatifi olmayı hak ediyor.

Restoranı ve süpermarketi bulunan ve ayrıca denize 10 dakika erişim sağlayan projemiz, Noyanlar Group of Companies önceliği rahat, huzurlu ve sakin bir aile hayatı yaşamak olan siz değerli müşterilerimize.

16. Sea Life Plus - Proje videolar

Stüdyo

1+1

2+1

16. Sea Life Plus Projesi

Kuzey Kıbrıs, İskele, Long Beach, bölgesinde inşa edilmiştir.

Compare listings

Karşılaştırmak