Noyanlar Şirketler Grubu, yılları aşan deneyimiyle emlakla ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri size sunmakta ve hedeflerinize ulaşmada yardımcı olmaktadır. Sunduğumuz profesyonel hizmetlere bir göz atınız.

PROJE GELİŞTİRME

Proje Geliştirme

Proje Geliştirme ve Danışmanlık hizmetlerimiz sırasında müşterilerimizle özverili yaklaşım ve yakın bir işbirliği içerisinde çalışarak, proje gereksinimlerinin ihtiyaçlarına göre en iyi şekilde karşılanmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin vizyonu belli olduğunda, Noyanlar Şirketler Grubu olarak bu vizyonu hayata geçirmek için her türlü olanağı kullanmaktayız. Misafirperverliğimizin yanı sıra, ticari, yerleşim ve endüstriyel projelerde de uzmanlaşmış personelimiz, zamanlama ve bütçeleme, kavram ve görüntü, uygulama ve gözlemleme üzerinde profesyonel çalışmalar yapmaktadır. Fizibilite çalışmaları, mülk ve arsa değerlendirmesi, stratejik danışma, proje yapımı ve danışmanlığı, sunduğumuz hizmetlerden yalnızca birkaçıdır.

Müşterilerimizin projelerini baştan sona takip edebilmesini, uzun yıllardır edindiğimiz deneyimler sonucu personelimizin temel gereksinim, maliyet etkin planlama ve etik kurallarında uzmanlaşması ile kolayca sağlamaktayız. Müşterilerimizin bakış açısı ve isteklerine, projelerin büyüklüğü ve türü farketmeksizin, projelerinin her aşamasında özen gösteriyoruz. Tecrübe ve kapsamlı bilgilerimiz, müşterilerimize ve onların projelerine değer katmaktadır.

İNŞAAT YÖNETMELİĞİ

Projeyi yerinde uygulamak , her inşaat projesinin en önemli aşamasıdır. Amacımız, şantiyeden anahtar teslimine kadar olan süreçte, planı en iyi şekilde yürütebilecek ve gündelik işleri kontrol edebilecek en kaliteli personeli bünyemizde bulundurmaktır.

Gerekli deneyim ve profesyonelliğe sahibiz. Dolayısıyla, sahip olduğumuz kaynaklar ve sermaye ile müşterilerimize kalite, değer, zamanlama ve maliyet verimliliği konusunda yeni standartlar belirleyen inşaat hizmetleri sunmaktayız.

Proje mükemmelliği ve inşaat güvenliği alanında en üst düzey inşaat yönetimi hizmeti sağlayanlardan biri olan şirketimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için uygun maliyetli, sürdürülebilir inşaat yöntemleri kullanmaya ve yenilikçi düşüncelere önem vermektedir.

Mimarlarımız, mühendislerimiz, danışmanlarımız ve profesyonel ekibimiz, inşaat sürecinin tüm aşamalarında bir bütünlük içerisinde çalışmaktadırlar. Yapımdan teslimat anına kadar Noyanlar Şirketler Grubu, tüm inşaat projelerinde problemlerinize çözüm bulma konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

İnşaat Yönetmeliği

MİMARİ VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

Mimari ve Mühendislik Hizmetleri

Noyanlar Şirketler Grubu kurulduğundan bu yana ihtiyaçlarınızı karşılayacak site, apartman ve ticari projeler yaratmada sizlere, ayrıntılı mimari ve mühendislik hizmetleri sunmaktadır.

Tüm hizmetlerde olduğu gibi, müşterilerin ihtiyaçlarını anlamak çok önemlidir. Bu nedenle tasarım ekibimiz herhangi bir projeye başlamadan önce, amaç ve ihtiyaçlarınızı anlamak için sizinle birlikte oturup görüşme yapmaktadır. Mimarlık ve mühendislik hizmetlerindeki yaklaşımımız, projenizde güvenilir bir temel oluşturmak için diğer disiplinlerle uyumluluk sağlamaktır. Tasarlanan projelerin hepsinin uygulanabilir ve sürdürülebilir olması, kolektif, deneyimli ve analiz yeteneğine sahip mimar ve mühendis ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Bunların dışında müşterilerimize sunduğumuz hizmetler arasında; saha analizi ve seçimi, fizibilite çalışmaları, tasarım ve mühendislik, imar planlama, tasarım geliştirme, inşaat belgeleri, belge koordinasyonu, yapısal analiz, malzeme seçimleri hakkında tavsiyeler, inşaat gözetimi ve mühendislik denetimleri gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

PARSELASYON VE EMLAK HİZMETLERİ

Noyanlar Emlak aracılığıyla gayrimenkul işlemleri ve alıcı ile satıcılara, ilgili hedeflerine ulaşmada yardımcı olmak üzere olağanüstü hizmetler sunuyoruz. Her türlü konut için kiralama ve satış tecrübesine sahip olan çalışanlarımız, konutları sizlere yerlerinde birebir gösterme fırsatı da sunmaktadır. Yeni bir ev kiralamak ya da işiniz için bir mekan arıyorsanız, Kuzey Kıbrıs’ın en arzu edilen yerlerinde villa, penthouse, apartman daireleri, dükkanları, ofisleri ve arsaları Noyanlar Emlak’ta bulabilirsiniz. Gayrimenkul mülklerini görüntülemek için lütfen buraya tıklayın.

Ayrıca, büyük arsaları parselasyonlama ile daha küçük arsalar haline getirerek, sizlere kendi evinizi veya işyerinizi inşa etme ya da gelecek için yatırım yapmanız için olanaklar sunuyoruz.

Parselasyon ve Emlak Hizmetleri

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ

Araç Kiralama Hizmeti

Noyanlar Rent-a-Car ile Kıbrıs’ın göz alıcı manzaraları parmaklarınız ucunda. Araç filomuz, uygun fiyat ve müşteri hizmetleri ile desteklenmektedir.

Bu güzel adada yapmak istediklerinizi ve görmek istediğiniz yerleri göz önünde bulundurursak, ulaşım araçlarının kısıtlı olması nedeniyle, araç kiralayarak Kıbrıs’ı daha rahat ve konforlu bir şekilde dolaşabilirsiniz.

İster tatil ister iş için gelmiş olun, Noyanlar Rent-a-Car sizin için ideal araç kiralama imkanlarına sahiptir. Uygun fiyatlarımız, araç filomuz ve müşteri hizmetlerimiz ile 2013 yılından itibaren siz müşterilerimiz için hizmet vermekteyiz. Araç kiralama şartlarımız ve hizmetlerimiz için lütfen buraya tıklayın.

HAVUZ İNŞAATI VE BAKIMI (NOYANLAR MEDITERRANEAN POOLS)

Evinizde bir havuza sahip olmak, aileniz için en güzel ve heyecan verici şeylerden biridir. İşte bu nedenden ötürü 2012 yılında yan şirketimiz olan Noyanlar Mediterranean Pools (N.M. Pools)’u kurduk.

Kuruluşundan bu yana N.M. Pools, uluslararası kaliteli malzemelerle havuz inşa etmekte ve hizmetlerinde mükemmel teknik destek ile süreklilik sağlamaktadır. N.M. Pools, geometrik şekillerden kıvrımlı havuz şekillerine ve dekoratif malzemeler ile her zevki ve hayal gücünü tatmin etmektedir.

N.M.Pools’un sağladığı hizmetler arasında; havuz yapımı ve montajı, servis bakımı, yenileme ve onarım bulunmaktadır.

Havuz Yapımı
TOP