PARK RESIDENCE

BARIŞ VE
MUTLULUĞUN YERİ

£34,000'den başlayan fiyatlarla

YAZIN HER ANININ
TADINI ÇIKARIN

£34,000'den başlayan fiyatlarla

ÖMÜR BOYU
TATİL

£34,000'den başlayan fiyatlarla

YAŞAMIN TADINI ÇIKARIN

£34,000'den başlayan fiyatlarla

ETRAFINIZDAKİ GÜZELLİKLERİN
TADINI ÇIKARIN

£34,000'den başlayan fiyatlarla

ÖMÜR BOYU
TATİL

£34,000'den başlayan fiyatlarla
ÖNCEKİ
SONRAKİ
Park Residence

PARK RESIDENCE - LONG BEACH
Size özel sıcak bir yer hazırladık.

Sizler için canlı bir şehir merkezinde yaşam tarzı, mükemmel bir yatırım olanağı ve muhteşem kumlu sahilimizde bir yaşam olanağını yeni projemiz Long Beach Park Residence’le tek bir çatı altında topluyoruz.

Noyanlar Şirkeler Grubu, Long Beach Park Residence ile birlikte Long Beach sahiline yeni bir görünüm katacak! Projemiz muhteşem kumlu Long Beach sahiline sadece 200 metre uzaklıktadır. Günümüz mimari tredlerine uygun olarak tasarlanmış olan geniş balkonlu, deniz manzaralı dairelerimizi sizlere sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Kaliteli yaşamın merkezi olan Long Beach Park Residence’de açık-kapalı yüzme havuzları, yürüyüş parkurları, yeşil alanlar, fitnes salonunun yanında golf oynayabileceğiniz özel alanlar sayesinde hayat kalitenizi en üst seviyeye çıkarıyoruz. Mimarisi ile gelenekselliğin günümüze taşınmış en güzel modeli olan projemiz,size geniş ufkuyla doğa manzarasını izleyebileceğiniz balkonlar, barbekü ve bahçenizde keyifle vakit geçirebileceğiniz oturma alanlarıyla doğa yaşantısını sunuyor.

Long Beach’ in beşiğinde olacak yeni projemizle konut yaşantısının sınırlarını yeni bir düzeye taşıyoruz. Çok amaçlı mağazalardan ve yaklaşık 550 konuttan oluşan projemizde; geniş balkonlara sahip stüdyolar, 1+1, 2+1, 3+1 daireler bulunmaktadır. Ayrıca, kaliteli ve çeşitli eğlence merkezlerinden spor ve dinlenme alanlarına kadar birçok imkanı size sağlamaktadır.

Long Beach'e sadece 2 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan bu lüks proje, sizlere çeşitli imkanlara sahip bir ömür boyu tatil imkanı sunmaktadır.

Hizmet ve Aktiviteler:

  • Açık Yüzme Havuzu / Su Kaydıraklı
  • Çocuk Yüzme Havuzu
  • Restoran ve Bar
  • Park Yerleri
  • Açık Spor Tesisleri
  • Spor Salonu
  • Golf Sahası
  • Açık ve Kapalı Çocuk Oyun Alanları
  • Barbekü Alanı
  • Spa Merkezi

ÖDEME PLANI

£1000

1

Depozit:
rezervasyonun yapılması üzerine

30%

2

İlk ödeme:
sözleşmenin imzalanması üzerine

30%

3

Konut tamamlanana kadar

40%

4

Tamamlandıktan sonra:
24 aylık faizsiz ödeme planı

REZERVASYON

Müşterilerimiz £1000 depozit ile Park Residence’tan daire rezervasyonu yapabilirler. Depozit alındıktan sonra daire ayrılmış olarak işaretlenir, potansiyel hiçbir alıcıya gösterilmez ve satış işlemlerini tamamlamak için gerekli dosyalar hazırlanmaya başlanır. Ödeme planları, satış prosedürleri için lütfen yetkili satış asistanıyla iletişime geçiniz.

Park Residence

Benzersiz mimari tasarımları ile umut vadeden Park Residence Long Beach'de sizlere geniş ve konforlu bir yaşam ortamı sunacaktır.

TOP