İNCELEME GEZİNİZİ ŞİMDİDEN AYIRTIN

Bu hayalinizdeki eve bir bilet olabilir!

İNCELEME GEZİSİ

Afrodit’in güzel adasına yolculuk, size hayalinizdeki evi bulmaya götürebilir.

Hayalinizdeki ev hakkında çok şey öğrenebileceğiniz en etkili yöntem.

Noyanlar Şirketler Grubu, size, şirket ve projelerimizi tanıtma programı ile birlikte, Kuzey Kıbrıs’I ziyaret etmeye ve bu adanın olağanüstü güzelliklerinin tadını çıkarmaya, tarihi yerlerini keşfetmeye davet ediyor. Satın almadan ya da yatırım yapmadan önce, görüp teftiş edebileceğiniz ziyaretler sunuyoruz.

Burada kaldığınız süreçte, size, yerel özellikler, projelerimiz ve şehir altyapısı hakkında tam teşekküllü bilgi verilecektir. Bunlar, marketler, bankalar, hastaneler, okullar, restoranlar, mağazalar ve alışveriş merkezleri, döviz ofisleri, taze balık ve sebze pazarları vb. yerleri kapsamaktadır. Ayrıca Kıbrıs’ta taşınmaz mal almayla alakalı, finansal ve yasal özellikler hakkında da detaylı açıklama yapılacaktır.

HAVALİMANI TRANSFERİ

Ercan’dan Mağusa’da kalacağınız yere kadar

ÜÇ GÜNLÜK KONAKLAMA

Konaklamanız için, merkez ofisimizin arkasında, güzel Long Beach’ten sadece 100 metre uzaklıkta bulunan Mediterranean Life projesinden lüks daireler sunmaktayız.

MÜLK TURU

Yerli ve yabancı misafirlerimizle, şirketimizin ana binasında buluşup onlara örnek evlerimizi ve güzel bölgemizi gösteriyoruz. Sadece satış odaklı kalmayıp, onların ihtiyaçlarını en yüksek seviyede yerine getirmek ve ileride onların hayat standartlarını artırmak için misafirlerimize isteklerini karşılayabilecek en iyi seçenek/ düzen / birimi bulmak için çalışıyoruz.

ŞEHİR TURU

Yabancı misafirlerimiz için bölgeyi tanıtma, adamızın ve bölgemizin güzelliklerini gösterme amaçlı Bafra’dan Mağusa’ya geziler düzenlenmektedir.

YASAL TAVSİYE

Avukat, size evinizi alırken takip edilecek aşamaları anlatmada ve çıkabilecek herhangi yasal bir problem çözmede yardımcı olacaktır.

NOYANLAR ŞİRKETLER GRUBU

Noyanlar Şirketler Grubu, Kuzey Kıbrıs’ta inşaat sektöründe lider konumdadır. Kuruluşundan günümüze Noyanlar Şirketler Grubu yüksek kalite malzeme ve standartlara sahip birçok eşi benzeri olmayan site geliştirmiştir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: +90 392 371 4000
E-posta: [email protected]
Adres: Noyanlar Grubu
Dr. Fazıl Küçük Caddesi, Long Beach, İskele, Kuzey Kıbrıs

Google Maps'de açın

TOP