LONG BEACH BÖLGESİ

long beachLONG BEACH ARSALARI – 1 

İskele Long Beach bölgesinde , denize 200 metre mesafede,  14 dönümden oluşan arazimizin proje çalışmalarına başlamış bulunmaktayız. Yatırım ve tatil merkezi olarak , önemli bir çekim noktası olan Long Beach bölgesinde, eşsiz konumda bulunan bu arazimizi en iyi şekilde değerlendirme hedefimiz bulunmaktadır.  Hem yatırımcı hem de tatil amaçlı  müşterilerimizi düşünerek projemizin gelişimini sağlayacağız. 

 

long beachLONG BEACH ARSALARI – 2 

İskele Long Beach  bölgesinde , denize 200 metre mesafede,  Sea Life Residence projemizin hemen yanında bulunan 5 adet arsamız üzerinde, yatırımcı müşterilerimiz için  proje geliştirme hedefimiz bulunmaktadır. Hem konut hem de turistik yapıların uygulanabileceği bu arsalarımız   özel konumları ile eşsiz değere sahipler. 

 

İSKELE BÖLGESİ

long beachİSKELE ARAZİ - 1

İskele Long Beach Sahilinin hemen yanı başında yer alan toplam 7 dönümden oluşan arazimiz yatırımcıların gözdesi olabilecek bir bölgede, kat sınırlaması olmadan inşa edilebilecek deniz manzaralı apartmanlarla, ileriki dönem için planlanan projeler arasında yerini almaktadır. 

 

long beachİSKELE ARAZİ - 2

İskele - Ercan Yolu üzerinde İskele Kent girişinin hemen yanıbaşında yer alan arazimiz içerisine ileride ana yola sıfır deniz manzaralı daireler inşa edilecektir. İskele Yaşam Apartmanlarının devamı niteliğinde oluşacak projemiz hazırlanıp satışa sunulduğunda tüm müşterilere duyurulacaktır.

 

MAĞUSA BÖLGESİ

long beachARKEN 21 APARTMANI 

Gazi Mağusa’nın merkezinde , European Hotel’in hemen karşısında yer alan, yarım arsa üzerinde tasarlanmış olan Arken 21  apartman projemizin, çok yakında satışa açılması ve müteahhitliğinin başlaması  hedeflenmektedir. 

 

 

long beachANGEL TOWERS 

“Mağusa’nın kalbi burada atacak”  sloganını fazlası ile hakeden eşsiz konumu, Angel Tower projesinin bir yıldız gibi parlamasını sağlıyor. Niyazi Restaurant’ın hemen karşısında, ana yol üzerinde bulunan köşe arsamız üzerinde, alışveriş merkez, dükkanları , meydanı , kafeleri ve projeden yükselecek olan 2 kule içerisinde bulunacak olan konut ve ofis seçenekleri ile Angel Tower Mağusa’ya  bambaşka  bir imaj katmaya hazırlanıyor. 

 

Bize Ulaşın

  •  Dr. Fazıl Küçük Caddesi, Long Beach İskele, K.KIBRIS
  •  +90 392 371 4000
  • Contact Us
  •  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bizi Paylaşın !

İSKELE LONG BEACH

BÜYÜLEYİCİ BİR KUMSALIN ve MASMAVİ BERRAK BİR DENİZİN yanıbaşında bir eve sahibi olun...