LONG BEACH

Cennetten bir köşe: LONG BEACH

Kuzey Kıbrıs’ın Sahil Kasabası olan İskele Kenti’nde el değmemiş eşsiz kumsalı, tertemiz denizi ile herkesin gözbebeği Long Beach Sahili’nde Noyanlar Group olarak 2008 yılından itibaren yatırımlarımıza hız verdik. İlk olarak bu eşşiz güzellikteki bölgeye Merkez Ofisimizi taşıdık, Herkes Noyanlar niye bu bölgeye ofis açtı diye düşünürken, bizler tüm hızımızla çalışarak, Long Beach Life adı altında On beşinci sitemizi bu bölgede hayata geçirdik. İlk Projemizi açtığımız anda öğrendik ki İskele Belediyesi bu uzun sahil şeridini halkımızın hizmetine sunmak için güzel bir proje hazırlığı içerisinde, bu bizi daha da heyecanlandırdı. 16. Sitemiz Sea Life Residence’i hayata geçirmek için çalışmalarımız başladı, bölgede İnşası devam eden Mediterranean Life Apartmanlarını, Bölgeyi tanıtabilmek için kiralık mülkler olarak hizmete koyma kararı aldık. Long Beach ile ilgili o kadar güzel hayaller kuruyoruz ki, toplam 70 dönümden oluşan 17. sitemiz, Royal Sun Residence projesini hayata geçirdik.

Şirket olarak tüm yatırımlarımızı bu bölgede yoğunlaştırdık. İskele’nin ilçe olmasının ardından yaşanan güzel gelişmeler, bölgede diğer yatırımları da arttırdı. Çukurova Universitesi’nin İskele’de açılacak olan kampüsü ile İskele eğitimde de gelişmeler yaşayacak. Düşünsenize bu bölgede yatırım yapanlar mülklerini kiralayıp yatırımları günden güne değer kazanırken, yatırımlarını ayni zamanda kira geliri de elde etmiş olacaklar. Öğrenciler, eğitimciler, turistler, yabancı ev yatırımcıları ve bölgeye yapılan büyük turizm kompleksleri ile İskele, özellikle Long Beach bölgesinin kısa süredeki yükselişi bizleri hiç de şaşrtmadı. Bizler Noyanlar Şirketler Grubu olarak, Long Beach’in tatil ve yatırım merkezi olmasından mutluluk ve gurur duymaktayız.

İskele Belediyesinin 2012 yılı başında ihaleye çıktığı Long Beach Sahil Geliştirme projesi bölgeyi gözde bir tatil merkezi haline getirmiş durumda. İlk etapta yürüyüş ve bisikler yolları ve çevre düzenlemeleri, çocuk oyun parkları, açık kava spor alanları, peyzaj çalışmaları, aydınlatma ve sulama sistemleri tamamlanmış olan projede, anfitiyatro, restaurant ve kafeler, festival alanı ve iskeleler de kısa zaman içerisinde hizmete girmiş olacaklar. Long Beach’te konut sahibi olan herkes kazanacak. Noyanlar Şirketler Grubu olarak bölgede deniz manzaralı apartman daireleri, tripleks villa projeleri ve parselasyon projeleri ile çeşitli ihtiyaçların karşılanabileceği havuzlu ve bir çok aktivite alanlarının yer aldığı projelerimiz ile size bir ömür boyu tatil yapabileceğiniz, karlı yatırım fırsatları sunuyoruz.

NEDEN LONG BEACH?

Tatil hissinin verdiği ENERJI, HUZUR ve MUTLULUK, altın bir kumsal ve masmavi bir deniz ile birleşince ortaya LONG BEACH’in eşsiz güzelliği çıkıyor.
Heryerden bir ev sahibi olunabilir ama herkes BÜYÜLEYİCİ BİR KUMSALIN ve MASMAVİ BERRAK BİR DENİZİN yanıbaşında bir eve sahibi olamaz.
Sadece manzarada kalmayacak bir DENİZ KEYFİ için, siz de evinizin bu eşsiz güzelliğe komşu olmasını istemez misiniz?

HERKESİN RUHUNA HİTAP EDEN KUMSALI VE DENİZİ İLE LONG BEACH…

Long Beach , Mağusa ve İskele Boğaz arasında 3 km uzunluğunda , inanılmaz güzellikte ve durulukta bir kıyı şeridi.
Son zamanlarda LONG BEACH, aşağıda okuyacağınız nedenlerden dolayı sayısız avantajı ile ön plana çıkarak TATİL ve YATIRIM merkezi olarak dikkatleri üzerine çekmeye başladı.

Gelin "Neden LONG BEACH?" sorusunu birlikte yanıtlayalım.

1.LONG BEACH’İN KONUMU :

Dinlenme, tatil ve huzurlu bir yaşam için en uygun konumda bulunan LONG BEACH bölgesinde, hem şehre yeterince yakın, hem de yeterince uzak olacaksınız. Şehir trafiğinden, yoğunluğundan, stresinden sıyrılıp NEFES ALMAK istiyorsanız, LONG BEACH sizin için DOĞRU ADRES olacak.

 • İskele Boğaz’a 5 dk mesafede
 • Ercan Havaalanına 35 dk mesafede
 • Salamis Harabelerine 5 dk mesafede
 • Lefkoşa’ya 40 dk mesafede
 • Mağusa’ya 10 dk mesafede
 • Girne’ye 55 dk mesafede
 • Oteller cenneti Bafra’ya 20 dk mesafede
 • Larnaka Havaalanına 50 dk mesafede

 2.LONG BEACH SAHİL GELİŞTİRME PROJESİ 

AKTİVİTELER – SPOR ETKİNLİKLERİ - KÜLTÜREL ETKİNLİKLER:
Long beach sahil geliştirme projesi kapsamında, oldukça güzel işler başarıyla tamamlandı. Bisiklet ve yürüyüş yollar, açık hava spor aletler, çocuklar için oyun alanları, yeşillendirme çalışmaları, aydınlatma çalışmaları,

A.RÜZGAR SÖRFÜ

Long Beach’in denizinin dönem dönem dalgalı oluşu adanın farklı yerlerinden rüzgar sörfçülerini Long Beach’e çekmekte.

B.YÜRÜYÜŞ VE BİSİKLET YOLU

Sahil geliştirme projesi kapsamında, yürüyüş ve bisiklet yolları tamamlandı. Deniz manzarası eşliğinde bisiklet keyfi sizleri bekliyor.

C.ÇOCUK OYUN ALANLARI

Çocuğunuz için eğlencenin adresi olacak, çocuk parkları sahilde geniş bir alana yayılmış durumda.
Çocuklar hep Long Beach’de olmak isteyecek.

D.KÜLTÜREL ETKİNLİKLER VE FESTİVALLER :

İskele belediyesinin her sene düzenlediği Festival kapsamında pek çok gösteriler , konserler, etkinlikler düzenleniyor. Ayrıca gelecek seneden itibaren artık İskele Festivalı Sahilde yapılması karar alındı. Bu karar doğrultusunda anfi tiyatro, açık hava sineması ve festival alanı için çalışmalara başlandı. Mağusa Festivalinin ününü bilmeyen yoktur. Mağusa Festivali kapsamında her sene Salamis Harabelerinde çeşitli konserler , dans gösterileri, tiyatrolar gerçekleşiyor. İyi haber ise Salamis harabelerinin Long beach bölgesine sadece 5 dk mesafede bulunuyor olması.

3.DOĞAL GÜZELLİĞİ :

Long beach denizinin ve kumsalının güzelliği için söylenecek fazla söz yok, fotoğraflar
Bu güzelliğin en büyük kanıtı.

4.EN KARLI YATIRIM BÖLGESİ OLUŞU Long beach bölgesinde hem şirketimizin 4 büyük site projesi, 2 büyük parselasyon projesi ve bölgeye kazandırdığımız yeşil alanlar, İskele Belediye’sinin gerçekleştirdiği Sahil geliştirme projesi ile LONG BEACH yatırım için doğru bölge olduğunu kanıtladı. Tüm bu yatırımlara bölgenin güzelliği de eklenince bölgedeki arsa ve konut fiyatları her geçen gün değer kazanmaya devam ediyor. Kısacası hem TATİL hem de YATIRIMDA KARLI ÇIKMAK isteyenler , LONG BEACH ‘de yerini alıyor.

LONG BEACH LIFE GÜNCEL FOTOĞRAFLAR / UPDATE PHOTOS

Bize Ulaşın

 •  Dr. Fazıl Küçük Caddesi, Long Beach İskele, K.KIBRIS
 •  +90 392 371 4000
 • Contact Us
 •  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bizi Paylaşın !

İSKELE LONG BEACH

BÜYÜLEYİCİ BİR KUMSALIN ve MASMAVİ BERRAK BİR DENİZİN yanıbaşında bir eve sahibi olun...