YATIRIM

lorem ipsum dolor sit

Son yıllarda turistik yönden en cazip bölgelerden biri olan Kuzey Kıbrıs, özel yatırımcılar açısından ve ticari yönden  bir yatırım hedefi haline gelmiştir.   

40 yılı aşkın süredir Kuzey Kıbrıs inşaat ve turizm sektöründe  hizmet vermekte olan  Noyanlar Şirketler Grubu olarak  Kuzey Kıbrıs’ın  gelişimine katkılar sağlamaktayız. 

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İnşaat Encümenliği Tarafından en iyi inşaat şirketlerine verilen 1. Sınıf Müteahhitlik Lisansına Sahip Firmamız yatırımcılar için  geliştirdiği ve en üst kalitede  hizmet sunduğu  yönler:    

 

- Arazilerin satışı

- Ticari binaların projelendirilmesi ve inşa edilmesi 

- Yüksek katlı binaların projelendirilmesi ve inşa edilmesi 

- Toplu  konut projeleri projelendirilmesi ve inşa edilmesi 

- Tatil evleri ve komplekslerinin  projelendirilmesi ve inşa edilmesi

Noyanlar Şirketler Grubu olarak  hem satın almak için  elverişli koşullar sunmakta, hem de karlı bir yatırım projeleri ile sağlamaktayız. 

Kuzey Kıbrıs'ta karlı  iş yapmak isteyen, yurtiçi  ve  yurtdışından yatırımcılara, karlı  yatırım  fikirleri ve projeleri sunmaktayız.  

KKTC'de hizmet vermekte olan birlikte çalışmalar yürüttüğümüz üst sınıf profesyonel  avukatlar ve şirketimiz bünyesinde görev alan yüksek vasıflara sahip  personellerimiz , mimar ve mühendislerimiz,  sizlere hizmet sunacak ve yatırım düşüncelerinizde önünüzü açacaktır.

YATIRIM DEPARTMANI

ETHEM SAVANT

ETHEM SAVANT

Şantiye Koordinatörü
HAKAN KOÇDAĞ

HAKAN KOÇDAĞ

Proje Tasarım Bölümü, Şantiye Mimarı

Bize Ulaşın

  •  Dr. Fazıl Küçük Caddesi, Long Beach İskele, K.KIBRIS
  •  +90 392 371 4000
  • Contact Us
  •  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bizi Paylaşın !

İSKELE LONG BEACH

BÜYÜLEYİCİ BİR KUMSALIN ve MASMAVİ BERRAK BİR DENİZİN yanıbaşında bir eve sahibi olun...