TİCARİ PROJELER

lorem ipsum dolor sit

Şirketimiz küçük bir mimarlık – mühendislik ofisi olarak hizmet vermeye başlamış, yıllar içerisinde büyüyüp pek çok hizmeti çatısı altında toplamıştır. Şirketimizin kurucusu Yüksek Mimar Gökhan Noyan , Kardeşi İnşaat Mühendisi Mustafa Noyan ve oğlu Mimar Ahmet Noyan‘ın deneyimleri ve modern bakış açısı ile bugüne kadar 2,000’in üzerinde projeye imza atmış, 100’ü aşan apartman projesinin müteahhitliğini ve 17 adet site projesini tamamlamış, ayrıca özel olarak müşterilerimizden gelen müteahhitlik projelerini başarıyla tamamlamıştır. Tüm bu projeler ile bugüne kadar 8,000 kişiye yaşam alanı sağlanmıştır. Tüm bu başarıları ve deneyimleri arkamıza alarak, müşterilerimizin projelerini gerçeğe dönüştürme taleplerini yerine getirip, söz verdiğimiz tarihlerde teslim etmekteyiz.

Ticari Projeler kapsamında dükkan , alışveriş merkezi, ofis binaları, fabrika ve üretim tesisleri, Turizme yönelik projeler için müteahhitlik hizmetleri vermekteyiz.
Tüm projelerimiz gibi müteahhitlik projelerimiz de 10 yıl yapısal Noyanlar garantisi altındadır.

MÜTEAHİTLİK DEPARTMANI

ETHEM SAVANT

ETHEM SAVANT

Şantiye Koordinatörü
HAKAN KOÇDAĞ

HAKAN KOÇDAĞ

Proje Tasarım Bölümü, Şantiye Mimarı

Bize Ulaşın

  •  Dr. Fazıl Küçük Caddesi, Long Beach İskele, K.KIBRIS
  •  +90 392 371 4000
  • Contact Us
  •  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bizi Paylaşın !

İSKELE LONG BEACH

BÜYÜLEYİCİ BİR KUMSALIN ve MASMAVİ BERRAK BİR DENİZİN yanıbaşında bir eve sahibi olun...