EMLAK GEZİSİ

Her şeyden önce Noyanlar Şirketler Grubu olarak, müşterilerimiz  ve ortaklarımız tarafından  güvenilir ve geliştirici olarak bilinmemizden dolayı gurur ve mutluluk duymaktayız.  Biz Kuzey Kıbrıs'ı ziyaret ve satın alma ya da yatırım ile ilgili bir karar vermeden önce bir özellik değerlendirmek isteyenler için bir özellik turu sunuyoruz nedeni budur. 

Ulaşım ve Konaklama

Gayrimenkul ve arsa alma düşüncesi ile yurtdışından gelen müşterilerimize yardımcı olmak ve seyahatlerini konforlu geçirmeleri sağlamak adına, Larnaka ve Lefkoşa Havaalanlarından ulaşım organizasyonu için yardımcı olmaktayız.   

Konaklama konusunda ise, İskele Long Beach bölgesinde , Doktorlar sitesi yanında , denize 20 metre mesafede bulunan  Merkez ofisimizin hemen arkasında yer alan Mediterranean Tatil Evlerinde, mülk alma düşüncesi olan yurtdışından gelen müşterilerimize konaklama imkanları sunmaktayız. 

 

Proje Anlatımı ve Bilgilendirmesi 

Noyanlar Şirketler Grubu olarak, çalışmalarımızın temelinde,  müşterilerimize ve ortaklarımıza profesyonel hizmetler vermek ve şeffaf ilişkiler kurmak bulunmaktadır.  Kuzey Kıbrıs’taki müşterilerimize veya yurtdışından gelen müşterilerimize  ofisimizde deniz manzarası ve sıcak bir kahve eşliğinde projelerimizi sunmaktan, Show evlerimizi tanıtmaktan, showroomlarımızı gezdirmekten ve bölgemizi, şirketimizi tanıtmaktan büyük keyif almaktayız. Proje seçimi sırasında  müşterilerimize sadece konut satma hedefimiz bulunmamaktadır, müşterilerimize onların ihtiyaçlarını karşılayabilecek, beğenilerini kazanabilecek, ileriki yıllarda onlar için karlı bir yatırıma dönüşecek, onların  hayat standartlarını yükseltecek birimler sahibi yapma hedefimiz bulunmaktadır. 

  • Şehir ve Bölge turunuz bizden. 

Yurtdışından adamıza gelen, gayrimenkul almak isteyen misafirlerimize Bafra’dan Gazimağusa’ya kadar şehir ve bölge turları düzenliyor. Şirketimiz ve projelerimizin tanıtımlarından önce güzel adamızı tanıtıyoruz.  Akdeniz’in incisi Kıbrıs ile yeniden tanışacaksınız. 

  • Gayrimenkul alma düşünceniz, tatil keyfi ile birleşsin. 

Yurtdışından adamıza gelen, gayrimenkul almak isteyen misafirlerimize Long Beach’de bulunan Mediterranean Tatil Evlerimizde konaklama  fırsatları sunmaktayız. Gayrimenkul alma düşüncesi olan kişiler için bu işlemi keyfe dönüştürme hedefi doğrultusunda hizmetlerimizi her geçen gün daha da  geliştirmekteyiz. 

 

 

Bize Ulaşın

  •  Dr. Fazıl Küçük Caddesi, Long Beach İskele, K.KIBRIS
  •  +90 392 371 4000
  • Contact Us
  •  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bizi Paylaşın !

İSKELE LONG BEACH

BÜYÜLEYİCİ BİR KUMSALIN ve MASMAVİ BERRAK BİR DENİZİN yanıbaşında bir eve sahibi olun...