FOUR SEASONS LIFE

HERGÜN DENİZE
"0"BİR YAŞAM İÇİN

£50,000’dan başlayan fiyatlarla

TÜM DOĞALLIĞIYLA
HAYALİNİZDEKİ YAŞAM

£50,000’dan başlayan fiyatlarla

HAYALİNİZDEKİ YAŞAM

£50,000’dan başlayan fiyatlarla

DENİZE KOMŞU
OLMAYA NE DERSİNİZ?

£50,000’dan başlayan fiyatlarla

DÜŞÜNCELER,
HAYALLERLE BİRLEŞTİ...

£50,000’dan başlayan fiyatlarla
ÖNCEKİ
SONRAKİ

FOUR SEASONS LIFE
Akdeniz'de ayrıcalıklı yaşam

Sizde özel sakin kumlarda yerinizi alın ve beş yıldızlı huzurla kendinizi şımartın. Sizlere FOUR SEASONS LIFE projemiz ile kaliteli yaşam tarzını sunuyoruz. Güneşin, denizin, kumunun sonsuzluğunda, kendi huzurunuza, dinginliğinize ve konforunuza ulaşmanızı sağlatmak için yola çıktık.

Four Vision Development’in en yeni projesi olan Four Season Life sizlere denize sıfır bir yaşamın ayrıcalıklı dünyasını sunuyor. Four Vision Development Kuzey Kıbrıs’ın en köklü 4 inşaat firmasının ortaklaşa kurduğu bir gayrimenkul ya􀆨rım ortaklığıdır. Döveç Group of Companies, Noyanlar Group of Companies, Recaioğlu Group ve Tunalı Group’tan oluşan bu ortaklığın garantisi altında bulunan Four Season Life Projesi Kuzey Kıbrıs’ın inşaat yatırımlarının yükselen değeri İskele Boğaz Bölgesinde yer almaktadır. 102,000m² üzerine inşaat edilecek olan proje denize sıfır olması nedeniyle hem ya􀆨rımcının hem de tatilcilerin dikkatini çekmekte. Toplam 420 konuttan oluşacak olan bu özel projede gününüzün her anını eşsiz ayrıcalıklarla donatılmış ve size özel plajınızda geçirebileceksiniz.

Sadece evlerin içinde değil, evlerin dışında geçirilecek zamanın da ustalıkla kurgulandığı FOUR SEASONS LIFE sahil evleri, size çevrenin doğal dokusunu konforla buluşturan huzurlu ve güvenli bir hayat sunuyor.

Hizmet ve Aktiviteler:

  • Çocuk oyun alanı
  • Spa
  • Bisiklet yolu
  • Spor Salonu
  • Su sporları
  • Ana restoran
  • Havuz barı
  • Kumsalda bar
  • Aqua park
  • Yürüyüş yolu

ÖDEME PLANI

£1000

1

Depozit:
rezervasyonun yapılması üzerine

30%

2

İlk ödeme:
sözleşmenin imzalanması üzerine

40%

3

Konut tamamlanana kadar

30%

4

Tamamlandıktan sonra:
24 aylık faizsiz ödeme planı

REZERVASYON

Müşterilerimiz £1000 depozit ile Four Seasons’dan rezervasyon yapabilirler. Depozit alındıktan sonra daire/villa ayrılmış olarak işaretlenir, potansiyel hiçbir alıcıya gösterilmez ve satış işlemlerini tamamlamak için gerekli dosyalar hazırlanmaya başlanır. Ödeme planları, satış prosedürleri için lütfen yetkili satış asistanıyla iletişime geçiniz.

Four Seasons Life

Four Seasons Life’ta iç ve dış yaşam birlikte kurgulandığından, evinizin dışında geçirdiğiniz zaman da, en az içinde geçirdiğiniz zaman kadar konforlu ve keyifli olacak.

TOP